Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek átvernek?

Szerintetek átvernek?

Figyelt kérdés
A volt pasim haverjai, hirtelen rám és a legjobb barátnőmre "hajtanak". De még nem mondták ki biztosan hogy tetszünk nekik, vagy ilyesmi de már egy pár napja beszélünk velük. Vagyis a barátnőm már 1 hete beszél az egyik haverral, reggel és este is. Én még csak 2 napja beszélek egy másik haverjával és egyik nap 2 órán keresztül is! De vissza gondoltam arra, amikor nem voltunk együtt barátommal(mert egyszer már szakítottunk csak kibékültünk) és a másik legjobb barátnőmnek valami olyasmit mondott hogy "ha akarnálak nagyon megtudnálak szivatni titeket, de inkább nem teszem!". Szerintetek lehet hogy átver minket mindkét fiú? Vagy télleg tetszünk nekik? (nem vagyunk csúnya csajok)

2013. júl. 21. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:

"ha akarnálak nagyon megtudnálak szivatni titeket, de inkább nem teszem!"


óvatos lennék a helyedben...

2013. júl. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Amikor olvastam az első pár sort, azt hittem, valami matematikus kérdez a sok számmal...:D

Szerintem meg lesztek szívatva, teszt, hogy bedőltök-e avagy sem.

2013. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De úgy is úgy gondoljátok: hogy a barátnőmet aznap ismerte meg a haverja és már akkor rá írt? (a volt pasim se ismerte, és a mai napig sem ismeri egyáltalán) Meg akivel én beszélek, arra én írtam rá ő csak bejelölt! :)
2013. júl. 21. 01:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt pasimnak semmiféle ágával, haverkájával nem kezdenék, ez alap, szóval...
2013. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz! de nem tehetek róla hogy az egész várost szinte ismeri! :)
2013. júl. 21. 01:50
 6/6 JohniDaren ***** válasza:
Nekem gyanusak. Te szakítottál a volt pasiddal vagy ő veled? Mert ha te szakítottál akkor szerintem neked hagynod kéne. A barátnőd meg legyen nagyon óvatos!
2013. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!