Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nevetgélnek...

A lányok miért nevetgélnek esetleg produkálják magukat a jármüveken esetleg idegen közősségbe ha meglátnak?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnyának persze mindenkinek nem tetszhetek de volt példa rá hogy villamoson is megkérdezte egy lány hogy van e barátnőm meg kértek telefonszámot esetleg fosbuk cimet sokszor észre veszem hogy nem lehetek átlagos fiu a vissza jelzések alapján viszont semmi önbizalman nincs sokszor nehezen hiszem el hogy valóban tetszhetek bárkinek is szerintem sokan vannak igy ezzel igaz nem is nagyon merek közeledni vagy ismerkedni félek hogy csalódni fogok vagy hogy nem én kellek 18/f
2013. júl. 21. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ennyi eszük van (semennyi) + lelkiismeretük sincs, röhögve hazudnak a pofádba akármit.
2013. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem már sok csaj nevezett rondának, akinél bepróbálkoztam, de amit írtál azt én is megtapasztaltam. Legutóbb 3 csaj meglátott és elkezdett hangosan nevetgélni.
2013. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos olyan ellenállhatatlan vagy!Vagy csak kiröhögnek és heccből elkérik a számodat.Hívtak is már azóta?:)
2013. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!