Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusként hogyan ismerkedn...

Leszbikusként hogyan ismerkednétek egy idegen lánnyal úgy h ne fújjozzon le de ne is kelljen sokáig a "csak barátnő"-t játszani?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm:)) Homofóbok kíméljenek

2013. júl. 19. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én csak a fiú bu-zikat utálom :D

A leszbikek szeretem :D

2013. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy leszbibárba... vagy hova jártok ti.
2013. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha olyannal kezdesz, akiről tudod, hogy ő is leszbikus (vagy esetleg biszexuális), akkor valószínűleg nem fog fújjolni. De hetero lánnyal kikezdeni hülyeség általában.
2013. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy a csajnak van erre hajlma akkor egyszerű a dolog.De ha nem tudod akkor lutri az egész.Hetero csajok általában nem viselik jól,ha másik lány megkörnyékezi őket.Aki normális, nem bántóan megbeszéli a dolgot.Aki meg bunkóbb az fújjogni fog és elküld a halál f...ra!


A legegyszerűbb szerintem ha leszbikus szórakozóhelyekre mész el ott tuti van lány aki benne van :D


21/L

2013. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak látásból ismerem, nem tudom a szexualitását. Leszbibárba meg nem merek menni (nem igazán fedtem fel magam és ennél jobban nem is tervezem :/ Ő meg biztosan nem jár ilyen helyekre :S Mindenesetre köszönöm a válaszokat:))
2013. júl. 19. 22:49
 6/8 anonim válasza:
Beszélgess vele erről a témáról. Pl. Mond azt, hogy képzeld róla kiderült. (mondasz egy ismert embert, akiről tudod, hogy leszbikus) Figyeld a reakcióját, ebből kiderül.
2013. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

Úgy érzem, az eddigi válaszolók megpróbálták, de nem hangsúlyozták eléggé: sose - kezdj - hetero - csajjal. Fájni fog.

De ha szeretsz pofára esni, még mindig úgy a legtisztább, ha az ismerkedés elején elmondod neki/nyilvánvalóvá teszed, hogy leszbi vagy, de minden mikroméretű kis nyomulástól mentesen. Ekkor látni fogod a reakcióját, amiből már leszűrheted a megfelelő következtetést:

a.) ha megdöbben és szóhoz se jut -> burokban nevelkedett vagy megrögzött homofób -> gyorsan fizesd ki a kávéd, és szaladj;

b.) ha rábólint, és úgy tesz, mintha oké lenne -> valószínűleg toleráns, értelmes, felvilágosult ember, akinek semmi baja nincs veled, de mint ilyen, pontosan tisztában van a szexualitásával, és már túl van a kísérletezésen, ha valaha is érdekelte -> ettől még elviselhetetlenebb lesz, ha buksz rá, hidd el nekem -> hagyd a számlát a fenébe, még gyorsabban szaladj;

c.) halál lazán elmondja, ő is az -> igen, erre vártál, ez az egyetlen jó válasz;

d.) zavaros a reakciója, és érzed a benedvesedő bugyija illatát -> hetero, aki csak a nagy lehetőségre várt, hogy kipróbálhassa, milyen, ha csak róla szól a szex -> ha mindig is vonzott az ínhüvelygyulladás, használd ki a lehetőséget, és ess neki még a mosdóban.


Most látom csak, milyen régi ez a kérdés. Fenébe. De annyira tanulságosra sikerült ez a válasz, hogy inkább mégis elküldöm, hátha valaki hasonló őrültségre adná a fejét, és megmenthetem tőle.

2014. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:))))))))) már tényleg nem aktuális de feldobtad vele a napom, kösziszépen:))))) ment a zöld lájk:))
2014. aug. 23. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!