Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el, vagy...

Hogyan mondjam el, vagy hogyan juttassam tudtára egy olyan fiúnak hogy szeretem aki nekem nagyon tetszik, és ez fordítva is így van. De nem biztos örülne ha tudná, hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 19:31
 1/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne támadd le egyből azzal, hogy szereted,.. próbálj meg vele többet beszélgetni, bekerülni a baráti körébe, együtt eljárni bulizni, minél többet vele lenni, de ne nyomulj rá, ha neki is tetszel, akkor majd kialakul. Hagyd hogy ő mondja el neked, hogy mit érez. :)
2013. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy fiatalabb vagyok nála 3 évvel,és még nem találkoztam vele,és félek az ilyen találkozásoktól.
2013. júl. 22. 19:47
 3/9 A kérdező kommentje:
de viszont beszélni,sokat beszélünk:)
2013. júl. 22. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem is találkoztál vele akkor hogy szeretheted máris? Szerintem ne mondj ilyet, ameddig nem is láttad.
2013. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Akkor beszélgessetek minél többet :) Hol ismerted meg?

2013. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rég óta ismerem,és nagyon sokat beszélek/beszéltem vele...csak az van hogy még fiatal vagyok de annyinak nézek ki mint ő,és nem nagyon szoktam találkozni fiukkal...de belé szerettem,ez van:(
2013. júl. 22. 19:53
 7/9 anonim válasza:
Ha tetszetek egymásnak nem számít a kor :) beszélgess vele sokat.. ne félj tőle, találkozz vele és majd kialakul :) Sok sikert!
2013. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
adjatok még tippeket légyszi:)
2013. júl. 22. 20:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2013. júl. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!