Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért csináljátok ezt?

Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Elnézést ha valaki nem ilyen akkor az ne vegye magára. Eddigi lány ismerőseim közt akik közel kerültek hozzám azt vettem észre hogy nagyon bunkók..ha én hibázok akkor elgondolkodom és bocsánatot kérek. Ha ő hibázik akkor meg még ő kezd el velem bunkózni hogy hagyjuk már meg ilyenek. Azt várják hogy a férfiak küzdjenek értük! De miért várják ezt ha egyszer nem tudják megbecsülni? Ha nekem szükségem van egy emberre (nőre) akkor elnézem hibáit és elfogadom olyannak mint amilyen. De a nők nem ezt teszik. Mintha csak az lenne a céljuk hogy még olajat tegyenek a tűzre és hogy a férfi kérjen bocsánatot.
2013. júl. 22. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azért ilyenek, mert náluk van az összes p.na. Azt hiszik, ettől ők valakik, holott egy utolsó senkik.
2013. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig úgy érzem, amikor a pasik azt mondják, hogy eddig minden csaj ilyen volt, akikkel próbálkoztak, hogy: hát drágám akkor ne ilyen csajokra nyomulj!


Vannak másmilyenek is, csak nektek (akik ilyenek vagytok), az Ego-csajok kellenek. Természetesen ők azt gondolják, hogy nem hibázhatnak, és amúgy is, a férfi dolga, hogy küzdjön értük, ők meg majd ülnek a fenekükön. - vagy teszem azt, riszálják azt.


Ha neked ez nem tetszik, ne ilyenekkel próbálkozz. Ez van. Ők nem fognak megváltozni. Nem mindenki ilyen én-centrikus.

2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakirodalom: Dr. Bartha András, Kézikönyv a nők elsárkányosodásáról. Minden, de tényleg minden benne van.
2013. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!