Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megörült!? Csak szórakozott?

Megörült!? Csak szórakozott?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__461..


Ezt a kérdést egy fiúról írtam ki,aki ezek mellet,hogy több hónapon keresztül nem tágított és elviselte ahogy bánok és beszélek vele ráadásul meg is csókolt,az első találkozásnál úgy bámult,hogy már nekem volt kellemetlen, és azóta is mindig nézett minden egyes alkalomkor mikor láttuk egymást, mosolygott is és szinte ragyogott a szeme....ő kezdett ki velem,ő kezdeményezte a beszélgetést,s még burkoltan is de rákérdezett,hogy délután 3 óra fele nem szoktam-e sétálni,és mikor csak alkalma volt (mindig talált rá) megfogta a kezem,szorította de nem erősen hogy fájjon ,inkább játékosan,s ilyenkor mindig belesimogatott a tenyerembe. De tegnap mintha más lett volna! Találkoztunk és mikor megint ezt a simogatósdit csinálta rákérdeztem,hogy mi a szándéka ezzel meg amiket művel,hogy élvezi mikor ezt csinálja de értelmes válasz helyett csak nézett és mosolygott, olyan volt,mint egy idióta,és csak annyit mondott:" A jelentését élvezem-e csinálni vagy neked? :)" Mondom neki,hogy nekem. De ilyenkor se csinált más csak mosolygott és és értelmes választ nem adott. Aztán mikór megint megkérdeztem azt mondta nincs célja. Én meg kérdem,hogy potyára nem teszi meg nem bámulna mindig (hozzáteszem ekkor is bámult és még közelebb is hajolt hozzám) mire ő: "Hogy legyen csukva a szemem? :) Nézni lehet :) ) Én meg megmondtam neki,hogy akkor ne csinálja többet és otthagytam de még azért megkérdi hogy akkor ne csinálja többet?...


S most nem tudom mi van mert én megszerettem de ezek után felesleg ...s most csak fáj. Még jó,hogy nem mondtam el neki mit is érzek iránta.

Légyszi csak olyanok írjanak,akik nem bunkózni akarnak!



2013. júl. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy veszem észre a fiú is nagyon megszerethetett téged! szerintem nem felesleg! esetleg ha gondolod kérdezd meg burkoltan hogy 3 óra fele nem fog-e sétálni! esetleg akkor találkozhatnál vele beszélgethetnétek is!
2013. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha akarnám se tudnám megkérdezni mert nem itt lakik. Csak akkor szoktuk látni egymást ha jön dolgozni de jövőhétig nem jön.(jobb is). És amúgy se ilyen könnyű a helyzet. Nem hiszem hogy bármit is jelentenék neki ezek után! Biztos csak unatkozott a szerencsétlen!
2013. júl. 23. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Unalomból nem futnak ennyit egy lány után! unalomból egyszerre 5-tel beszélgetnek vagy ilyesmi...
2013. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet egyszerre 5 lánnyal is beszélget.. Úgyis szeretik a nők.
2013. júl. 23. 17:19
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ragadj meg egy alkalmat és menj oda hozzá, majd kérdezd meg, hogy még mindig van e kedve simogatósdit játszani :) Ha meg nem érti hogy mi van, akkor egyszerűen csak vágd rá, hogy miért neked szabadott hülyülni és érthetetlenül beszélni, és nekem nem ???

Hidd el a pasik odavannak az olyanokért, akik átvágják őket és akik titkozatosak és érthetetlenek... :)

Aztán óvatosan fogd meg a kezét kezd el simogatni úgy, ahogy eddig ő csinálta neked, és talán ami miatt meg is szeretted :)Ha minden tökéletesen sül el, akkor kéz a kézben simogatjátok egymás tenyerét, :) és már nem csak egyszer csókoltátok meg egymást


Javaslom, hogy olyan helyen mondd el neki, hol nem sokat látják, mert ha elutasít, az lehet, hogy nem olyan kellemes. De hátha segítettem :)

Nagyon sok sikert !

2013. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!