Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok-fiúk, ilyen ismerkedési...

Lányok-fiúk, ilyen ismerkedési formát már csináltatok? Mi lett a vége? (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval hogy ül egyedül a lány/fiú a buszmegállóban, te odamész hozzá és teszel fel neki egy általános kérdés a helyzetről hogy "Bocs, elment már a kettes busz?" És akkor ebből alakítotok ki vele beszélgetést? Azért kérdem mert ezt tervezem csinálni, és kiváncsi vagyok hogy másoknak "bevált" -e, de irhatjátok aztis ti hogy reagálnátok! Köszönöm!

2013. júl. 24. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer volt egy olyan, hogy leszólítottam egy srácot, (aki pont mellettem állt) busz ügy miatt, ami épp késett. Azt hitte gondolom, hogy kezdeményezek nála, mert utána alig győztem lepattintani. Elég kellemetlen volt.


22l

2013. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha én magamból indulok ki, akkor kb. csak válaszolnék a feltett kérdésre. Ennyiből nem esne le, hogy te most épp kezdeményeztél... nem veszem észre az ilyeneket. Talán ezért nem is volt még barátnőm. :)

20/F

2013. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kezdeményezni akarsz akkor a kérdés után vhogy utalj rá,mert én sem venném észre a dolgot.Múltkor egy öreg néni kérdezte meg mikor jön a busz,aztán a tömegközlekedés hátrányáról beszélt,beszélgettem vele.De attól,hogy vkivel folytatok egy beszélgetést még nem ok arra,hogy azt higyjem járni akar velem.Fiúk és lányok kérdezték meg tőlem a menetrendet.Beszélgettem velük röviden.De a fiúk részéről sose volt olyan megnyílvánulás,hogy tetszek nekik és azért kérdeztek tőlem,mert bejövök.

Beszélgetés elindításához jó amit írtál,de utána vhogy utalj arra mit szeretnél.


21/L

2013. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem megesett már párszor, hogy így szólítottak meg. Én válaszoltam a föltett kérdésre, utána pedig szépen rámosolyogtam az illetőre, és utána rendszeresen mondtak még valamit. De természetesen, ha a kezdeményező fél nem folytatja a beszélgetést, akkor és sem veszem föl így a dolgot, és nem fogok én beszélni hozzá.

Általában semmi nem lett a vége. Volt/van barátom, és egy erre irányuló kérdés alkalmával közöltem is. Egyszer régebben lett egy ilyenből valami. Rövid életű volt, de ez nyilván nem a megismerkedésünk körülményei miatt volt. Viszont több esetben újra és újra találkoztam az illetőkkel és köszöntünk egymásnak, mosolyogtunk egymásra.

Szóval a kérdés után mindenképpen neked kell folytatni a beszélgetést. Ha a lánynak nem bejövős a dolog, úgyis megmondja. :)


19/L

2013. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!