Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van rá valami...

Szerintetek van rá valami esély hogy összehoz a sors egy jól szituált középkorú férfival?

Figyelt kérdés
Mondjuk 30-40 közöttivel. a jól szituált alatt "üzletember stílust" értek nem kell a nyakkendő, csak ne farmer,póló kombináció legyen! Hol lehet ilyenekkel ismerkedni?? 22/L

2013. júl. 24. 18:40
 1/5 anonim válasza:
kocsma kilőve.
2013. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
társkeresőt próbáld, utcán nem hiszem hogy a valamire való középkorú férfiak ismerkednek. amelyik meg igen, az elég tróger lehet.
2013. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ne farmer póló"

...

Remélem hogy nem.

2013. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát tegnap rám írt egy úriember itt majdnem frász kaptam de ha gondolod megadom az elérhetőségeit én vissza utasítottam van párom és egy kérdés miatt jöttem fel ide semmi több.. mivel megkért, hogy ha tudok olyan hölgyet aki a kisérője/párja lenne szóljak neki írj privátba ha érdekel bár én a helyedben nem itt keresgélnék...:S :)))
2013. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, újra fogalmazok farmer lehet csak valami értelmes amihez megy egy divatos ing pl! :)
2013. júl. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!