Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A haverjaim cikiznek, hogy...

A haverjaim cikiznek, hogy nem elég jók a "nőim"?

Figyelt kérdés

Régen (kb 20évesen) azt nem tudtam volna elképzelni, hogy valaha elvesztem a szüzességemet.


Mostmár, 24 évesen azért már nagy nehezen és ritkán összejön 1-1 csaj, de általában a legajla kategóriából.


Ha esetleg jók a csillagok állásai is, akkor talán sikerül behálóznom egy naiv, fiatalabb lánykát, aki talán még néz is ki olyan jól, hogy ne röhögjenek ki.


De ettöl függetlenül még kikezdenek, hogy nem elég jó a csaj. Hát tölem csak ennyi a max, sajnos :(


A "jobb csaj" (tehát az a kategoria, ahol nem tudom megvetni a lábamat) az itt kezdödik:


[link]


[link]


[link]


[link]


mások meg ilyeneket dugnak halomra...


Nekem meg még az ettöl csunyábbakkal is randiznom kell akár 5-6 szor is, mire összejön, de akkor is csak talán!


2013. júl. 26. 00:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
most azt nem kell számitásba venni, hogy melyik lánynak milyen a személyisége, mert ez ugy megy, hogy ha tul nagy a kategoriabeli különbség a lányé meg az én külsőm közt, akkor automatikusan off a dolog...
2013. júl. 26. 00:41
 2/30 anonim ***** válasza:
mutatnál egyet aki összejött?
2013. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ne törődj a haverjaiddal. Csak féltékenyek!
2013. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
Ezek mind gyönyörű lányok, de ha nem jönnek ezek össze gondolkozz el miért, ha ápolt külsővel rendelkezel, odafigyelsz az öltözködésedre, viselkedésre akkor az nem probléma.De ne azért szeress valakit mert szép. Kérdezd meg a lányoktól mi az ami nem tetszik nekik rajtad.
2013. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Fú, hallod, tesó, nálam is hasonló a helyzet. Vagy a dagadt csajokkal jön össze valami, vagy az arcra nem vonzó lányokkal. Nem is tudom melyik a rosszabb, de már gusztuson egyre kevesebb ezekhez a lányokhoz. Viszontlegutóbb egy olyan csajjall vakrandiztam, aki pont esetem volt, viszont éreztem, hogy én neki nem jövök be, de azért kihasználtam a szitut, fogdostam meg csókolgattam, amikor csak tudtam. :P :D Persze azóta sem keres, de hát én nem is lepődtem meg. Pedig érző nagy szívem van és tényleg tudnék szeretni meg kefélni is folyton, de hát így.De remélem egy nap találok olyan lányt, akivel kölcsönös a testi vonzalom is legalább. :) Fel a fejjel, talán egy nap neked is összejön, meg nekem is, sok sikert mindkettőnknek!:D
2013. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Akiket belinkeltél, azok teljesen átlagos lányok.


24 évesen már több esze lehetne a haverjaidnak meg neked is, hogy nem a külső számít csak.

2013. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
basszus, ez a pláne, hogy még az átlag lányok is elérhetetlenek számomra!
2013. júl. 26. 00:50
 8/30 A kérdező kommentje:
azt is leirtam, BASSSZUS, hogy ne taglalja senki a lányok személyiségét, mert ha szebb a lány, akkor tök mindegy, hogy agyilag zokni, vagy netán okos, igyis-ugyis AUTOMATIKUSAN lepattint, pusztán külső miatt!
2013. júl. 26. 00:53
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Jó lenne fiúkák, ha felfognátok hogy egyetlen jó csajnak sem kell a siránkozó, kisebbségi komplexusos, akarnok rusnya pofátok. Senki sem akar összejönni nála csúnyábbal, ahogy nektek sem kellenek a szerintetek csúnya csajok. El kéne fogadni, és nem a jó csajokat ba.szogatni azzal hogy felszínesek.
2013. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

A 2.-at kivéve mindegyik gyönyörű, fullos csaj.

Ha én, enyhe túlsúllyal, gagyi hajjal összetudok szedni egy átlagos, vagy átlagosnál valamivel jobb lányt, akkor neked is menni fog. Önbizalom!

2013. júl. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!