Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés kép nélkül társkere...

Ismerkedés kép nélkül társkeresőn, esélyek?

Figyelt kérdés
Ha kép nélkül próbálok ismerkedni, milyen esélyeim lehetnek, hogy találok olyan lányt, akivel el lehet beszélgetni. És csak 5-6 beszélgetés után akarok képet mutatni.
2013. júl. 26. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nulla, de nem is érdemes bujkálni. Egy rossz kép kevésbé rettenti el azt, akinek írsz, mint az, ha nem vállalod fel az arcod. Ha az utcán ismerkednél, akkor se húznál papírzacskót a fejedre.
2013. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, simán beszélgetek kép nélkül, sőt még vak randin is voltam már, és egyáltalán nem vagyok csúnya sőőt :) 25L
2013. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom: simán lehet. Ha van elég intelligenciád, és nem csak a "dumád" hanem tartalom is van mögötte. Nekem simán megy. S pont így szoktam. Idővel mutatok képet, fb-t, s nem azért mert nős vagyok vagy foglalt. Egyéb oka van. De a lényeg: működik.
2013. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyire jó a dumád. Ha már azzal is megfogod a lányt, akkor nem fogja zavarni, hogy csak később küldesz képet.
2013. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18:03: A 3 legnagyobb társkeresőn kb. 1 millió ember van fent, talán több. Mennyi az esélye annak, hogy pont téged fog ki?
2013. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 The Other ***** válasza:

Hihi, én pár hete felregisztráltam KÍVÁNCSISÁGBÓL az egyik társkeresőre, hogy lássam, egyáltalán mennyi lány van, akik a környéken szóba jöhetnek. (Mondjuk az durva, hogy az ország 2. legnagyobb városából is ~300-an vannak fent és ki tudja, ezek közül mennyi az, aki legalább fél éve benézett).


Őket végig is futottam, kb. minden 2.-nál kint van a "ha nincs képed, el se olvasom" jellegű szöveg a bemutatkozásban.


És most a kedvedért beléptem, hogy mi történt 2 hét alatt. 0 (értsd: NULLA) ember kattintott(!) a kép nélküli profilomra!


Vagyis beleírhatnám a bemutatkozásomba azt is, hogy milliárdos, félistentestű hapsi vagyok, aki szabadidejében a délkelet-ázsiai árváknak épít iskolákat, akkor is ez lenne az eredmény.


Arra nem tudom, hogyan reagálnának, ha kép nélküli profilról írok üzit, mert azt nem próbáltam (és nem is állt szándékomban).

25F

2013. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, több társkeresőn is fent vagyok. Mindenhol van normális profilkép, kapok is ajánlatokat, nem panaszkodhatok. Próbaképpen az egyik oldalon nem tettem fel képet, és így is van kereslet! Túl vagyok kb. 300 látogatón, 30-40 levélen, egy randin, és egy kalandon...Szóval nincs szabály, kép nélkül is sikeres lehetsz, ha jól töltöd ki az adatlapod, válaszolsz a levelekre, viszonzod a flörtöket, stb. stb
2013. júl. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőként azért ez egészen másképp működik.
2013. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!