Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire gáz a helyzet a...

Ennyire gáz a helyzet a Férfi/nő aránnyal a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Egyre többet olvasni itt is, hogy rengeteg a magányos srác, és egyszerűen alig van magányos lány.

Most nemfeltétlen csak az igényekről beszélek, sokkal inkább a számokról.

Magam is tapasztalom, hogy strandokon nagyon kevés az ilyen 15-30 közötti nő. Akik vannak meg pasikkal vannak. Míg ha megfordítjuk 15-30 év közötti férfi rengeteg mászkál általában "falkában" XD ugy hogy mind szingli, és csajokat keresnének...De szórakozóhelyeken is ez a helyzet.

Hatalmas férfitöbblet van...

Miért van ez!?



2013. júl. 26. 18:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de akkor mégis hogy simerkedjen egy szingli pasi, ha kint ninsenek a lányok, otthon gépeklőtt meg nem ismerkednek, mert a netes ismerkedés az gáz, de kimozdulni meg lusták...
2013. júl. 26. 18:48
 12/17 anonim ***** válasza:

én pont most voltam strandon és kb. ha 2 szerencsétlen 20 év körüli pasi volt ott - a barátnőjükkel.

Tele volt az egész fiatal csajokkal, mind a barátnőjükkel jöttek.

Méghogy férfitöbblet...inkább az a gond, hogy sokkal több a szép nő, mint a helyes pasi.

Ezért a szép nők ezerrel harcolnak egymással a helyesekért és mivel hamar elkapkodják őket, ezért akinek nem jut, nem törődik bele és választ átlagost, hanem várja míg felszabadul egy és gyorsan megpróbálja magára bolondítani.

De amíg foglaltak a kiszemeltek, a csaj nem fog portyázni mindenfelé, ahol átlagosak vannak, mert azok nem kellenek neki.

2013. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát b/sszus nemtudom ti merre laktok, de nálunk meg fordítottja van. szemre normál srácok is középszerű lányokkal jönnek össze, vemrt egyszerűen nincsen más..:/
2013. júl. 26. 18:56
 14/17 The Other ***** válasza:
82%

Még télen valaki feltett egy hasonló kérdést, de lusta vagyok utánanézni, viszont emlékszem pár dologra:


1. A fiatal korosztályban (30 alatt) FÉRFITÖBBLET VAN. Ha jól rémlik a 15-30-as korosztályban 70-80ezerrel több a férfi. Ezt én se akartam elhinni, mert én is abban a hitben voltam, hogy minden korosztályban nőtöbblet van.


Majd 40 felett kezd emelkedni a nőknek az aránya, és az országos nőtöbbletet gyakorlatilag az 50 feletti nők túlsúlya adja...


2. Tovább "színesíti" a dolgokat, hogy a 18-25-ös nőkorosztályra gyakorlatilag még a 40-es férfikorosztály is rámozdul (a szándékokat most nem firtatom, de az tény, hogy nagyon is létező a jelenség). Vagyis ez is a férfitöbbletet fokozza.


3. Az is igaz, mivel a társadalomban a férfiaktól várják el a kezdeményezést, ezért szinte mindenki a szép, vagy legalábbis "normális kinézetű" lányokra hajt. A "csúnyább" fiúk is. Vagyis a lányoknak eleve csak a <100%-a (szerintem kb. 70%) jön szóba, ami tovább erősíti az arányeltolódást.



Félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy lehetetlen párt találni, de férfiként biztos, hogy nehezebb, mint egy átlagos lánynak. Arról nem is szólva, hogy mivel a szép lányokra FOLYAMATOSAN túljelentkezés van (magyarul sorban állnak náluk), arra valóban kicsi az esély, hogy az ember fia, egy ilyen példányt fog ki.

2013. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
pont erre gondoltam utolsó én is!
2013. júl. 26. 19:03
 16/17 ASOT ***** válasza:

Igen ahogy Oter is írja "1. A fiatal korosztályban (30 alatt) FÉRFITÖBBLET VAN. Ha jól rémlik a 15-30-as korosztályban 70-80ezerrel több a férfi. Ezt én se akartam elhinni, mert én is abban a hitben voltam, hogy minden korosztályban nőtöbblet van. "


több a nő de összességében több nem pedig ebben akorosztályban

2013. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Én nem nagyon érzékelem ezt a férfi-többletet. Mondjuk nekem meg mentálisan magasak az igényeim.
2013. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!