Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha nekem szinte minden lány bejön külsőre, kivéve azok akik el vannak hízva meg egy két lány arcra nem bejövős csak?

Figyelt kérdés
A nagyon vékony, lapos lányoktól kezdve, a formás, husis lányokig mindenféle lányt tudok kívánni szexuálisan, bejön külsőre, el tudom vele képzelni magam, csak egy-két lányt tudok mondani, aki aracra olyan nem esetem típusba tartozott eddig, a többséget el tudnám fogadni, még, ha látom is, hogy csak átlagos, valahogy nálam amúgy is jobban számított mindig is egy lány jelleme, személyisége. Nagyon sok dolgot elképzeltem már több éve is, hogy milyen lányt szeretnék jellemre és valahogy ez fontosabb nekem, mint a külső, viszont úgy látom a lányoknál fontos a külső, ők többnyire nem képesek leadni egy-két kivételtől eltekintve. Eddig két lányt tudok, aki hozzám hasonlóan annyira nem tulajdonított soka ta külsőnek.
2013. júl. 27. 01:19
 1/5 Bummer ***** válasza:
Jó hozzáállásod van, plusz ha sokáig nincs partnered tombolnak a hormonok és csökkenti az "elvárásokat". :)
2013. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel :D ha sokáig nincsen senkije az embernek, akkor kezdi egyre lejjebb adni az elvárásokat. :D
2013. júl. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
I know that feel, bro.
2013. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyjából mindig szőkékkel jártam, de már unom hogyha esetleg elmegyünk bulizni ráhajt mindenki meg stb. most már én is úgy vagyok vele hogy kb minden típus bejön csak ne szőke legyen:D
2013. júl. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nőben vagyok ilyen, mint te kérdező. Nincs külsőre férfi ideálom, ahány barátom volt, mind különböző. Volt magas, alacsony, szőke, barna, sportos, nem sportos. Nekem is csak a hájas pasik nem jönnek be. Valahogy mindig a kisugárzás a döntő. Külsőre a közös bennük az volt, hogy szépek voltak a fogaik, kb. ennyi. :)
2013. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!