Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőmmel nyaralni megyünk...

Bino kérdése:

Barátnőmmel nyaralni megyünk a Balatonra. Balatonon lehet pasizni, vagy ott ciki?

Figyelt kérdés
Mindketten lányok vagyunk.

2013. júl. 28. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

talán siófokon lehet

fonyódon, márián fenyvesen voltam, ott vagy anyuka pici kölkökkel volt a parton, vagy párocskák, vagy taták-mamák.

én is akartam tavaly pasizni, körbejártam a déli partot és mindenhol pangás

előbb tudsz pasizni bp-en valami buliban :(

2013. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha elég felszínes vagy tökéletes a helyszín. De ha nem, akkor max egyéjszakásokat tervezz, mert a "Balatoni bulizók allstarz" értelmi szintje a gibbonoké körül mozog. Persze mind nagyon "jól" (ha úgy vesszük) néznek ki ("rajos" bőrszín, műizmok, gizda fellépés, ronda napszemüveg, páwa haj) de többre ne számíts.


De a napközben mászkálgató - akár családdal is - fürdöző srácoktól több is elvárható értelmi szinten, igaz kinézetileg hátrányban vannak a "hűdemenő partiállatokkal" szemben.

2013. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezzel az a baj, hogy a családdal lévő srácok nem mernek ida jönni.
2013. júl. 28. 11:50
 4/14 anonim ***** válasza:
gyertek aug 19-20 balatonvilágosra b my lake fesztiválra ott bármit lehet :)
2013. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Jó akkor maradnak a felszínes barmok éjjel. Mélyenszántó beszélgetésekre, értelmes megnyilvánulásokra ne számíts, ellenben egysíkú poénokra, 3 percenkénti feltűnési viszketegéből adódó ordítozásra, "kinézet és stílus = minden" felfogásra annál inkább.
2013. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Adjatok nekik jeleket vagy teremtsetek olyan helyzetet, hogy merjenek nyitni!
2013. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

És arra itt senki sem gondol, hogy akik nappal a családdal, barátokkal mászkálnak a parton és ugye ők az "értelmesebb réteg" itt egyesek szerint, azok éjjel a "siófoki-bulizó gibbonok közé tartoznak" ?:) most akkor hogy is van ez ? Aki bulizik az hülye, unintelligens gyökér ?:) Nem értem...

21L

2013. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajotok van, egy bulizós sráccal is lehet jót beszélgetmi.
2013. júl. 28. 12:43
 9/14 anonim ***** válasza:

ez mit jelent nálatok kérdezö,hogy pasizni?

flört? csók? vagy ilyenkor kereszek valakit akivel szex lesz? érdekelne a válasz,,köszi

2013. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De még milyeneket...


"Te is szereted a *hűdemenőzenkarnév*-et? Hű de jó! Képzeeed tegnap annyira részegek vóótunk a Pestáékka hogy hazafelé lehúgyoztam egy kaput... höhö. Ugye milyen vicces? Höhö"

2013. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!