Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőmmel nyaralni megyünk...

Bino kérdése:

Barátnőmmel nyaralni megyünk a Balatonra. Balatonon lehet pasizni, vagy ott ciki?

Figyelt kérdés
Mindketten lányok vagyunk.

2013. júl. 28. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

Ja mert ugyebár az összes ember ilyen , nyilván, teljesen egyértelmű -.-' Te akkor vagy sosem buliztál még, vagy mindig gyökerekkel hozott össze a sors, mert teljesen normális és értelmes fiúkkal/lányokkal is lehet találkozni ilyenkor...


Egyébként nem lepontozgatni kell, hanem válaszolni a kérdésemre.

2013. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem tudom amit én látok a "bulikirályok allstars"-ból hogy piálnak, aztán átlagos szavakon röhögnek, ordítoznak (holott semmi okuk nincs rá), ha meg valaki szembe jön velük akkor sértegetik, mert "hö mekkora lúzer" aztán ha nem szólsz vissza megint kiröhögnek, ha igen akkor belekötnek valami apró részletbe és azon röhögnek 10 percig.


Vannak igényes összejövetelek is, de azok nem az ingyenes (vagy "occsóér begyühecc") balatoni szabadtéri bohóckodások ahol csak a piálás maraton van, agyatlan pogózás mikor megjön az "ultra király rokkzenekar", toitoi wc-k szétverése, összesz*rása, összehányása.


Ez szerintem simán a gibbonok értelmi szintjén van. Miért nem lehet normálisan?

2013. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha akartok akkor Siofokra menjetek. Ott szerintem lehet.
2013. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bátyám a barátaival volt nyaralni Márián és siófokra vonatozgattak ,mert Márián semmi se volt. Siófokon talán.
2013. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!