Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » PUA baromság ennyire hódít?

PUA baromság ennyire hódít?

Figyelt kérdés

Nyugati mintára,és onnan lopva az ötletet,néhány éve hódít az ugynevezett PUA(pick up artist),ami a férfiakat hivatott tanítani,nem i s másra,mint hogyan legyenek nőfalók.

Mikor először hallottam róla nekem is felkeltette a kíváncsiságomat,de drágának találtam az ilyen"képzéseket".

DE már mindenre"megtanítottak" egyes ismerőseim,akik részt vettek ilyen eseményeken.Ez arról szólna,hogy a nők a "rossz"fiukat szeretik és,hogy legyél bunkó,mert attól nedvesedik a bugyi.Ha minden nő ilyen lenne,akkor nekem biztos nem kellenének.Azt hittem mára már lecsendesedik az egész,de csalódnom kellett.Ez azt jelenti,hogy tényleg ilyen hülyék az emberek?!



2013. júl. 29. 12:53
1 2 3
 1/27 ASOT ***** válasza:
20%
Nem értem a problémád....
2013. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ez azt jelenti, hogy áltlaánosítasz és/vagy nem rég kidobott egy nő... :)
2013. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Bárki, aki egy képzésen vesz részt, ami ilyen témában van, az hülye.

Mert ez pénzért van, nem szívességből...

2013. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 kendrazoltan ***** válasza:
45%
Az, hogy az emberek végtelenül hülyék, nem kérdés...a fenti módszer valóban működik, de csupán az ilyen kis egyéjszakás kalandokhoz van értelme...ha egy hosszabb kapcsolatnak az lenne az alapja, hogy legyünk úgymond bunkók, az elég nagy baj lenne...
2013. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Arra kérem a hozzászólókat,hogy ne a személyemet célzó,feltételezett dolgokkal támadjanak.

Hanem érveket írjanak a kérdéssel kapcsolatban,ha van.

Pro vagy Contra

2013. júl. 29. 12:57
 6/27 A kérdező kommentje:

"Bárki, aki egy képzésen vesz részt, ami ilyen témában van, az hülye"


Én nem mondanám,hogy hülye,csak kétségbeesett!

És éppen ez van kihasználva.

2013. júl. 29. 12:59
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
A pua valóban egy baromság.. hallottam olyat, h az van benne, h a wc-ben h kell lefogni egy nőt, h meg bird csókolni.. nem tudom de sztem agybeteg aki ezt az egészet kitalálta..
2013. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Ez a PUA az én szememben kb. ugyanolyan pénzlehúzó baromság, mint a 30 ezer Ft/kg árú pecsétviaszos méregtelenítő kávé, a TV-s jósok meg az összes hasonló dolog, ami arról szól, hogy a szerencsétlen emberek gyengeségét kihasználják és jól lerántják őket minnél több pénzzel.
2013. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8%

Nem kell,hogy pénzbe kerüljön ingyen is tanulható.

De érdemesebb,mint nyalni bőnyállal meg becsicskulni egy nőnek,inkább fordítva legyen,hogy a nő csicskuljon be. :D

2013. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Már miért csicskuljon be a nő? Ezért nincs nőtök, mert himsoviniszták vagytok....
2013. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!