Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell a gyönyörű nőket...

Hogy kell a gyönyörű nőket felszedni? Valaki megtanít csajozni? 20f

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

gyönyörűt, egyből....miközben amatőr vagy.

hát öreg, kezd kisebb pályákon. gyönyörű nőt akarsz. akkor tehát te mit tudsz cserébe?

jóképű vagy? sportos tested van? anyagilag jól állsz? kocsi van? tudsz a nőkkel bánni?


gondolom mindegyikre nem, vagy nincs a válasz. Szóval kezd inkább azátlag, vagy átlag alatti magasan önbizalomhiányos nőknél. ott lesz (talán) sikered.

2013. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Tiszteld a nőket és az önrendelkezési jogukat.


A többit majd mondom ha ez megvan. Nehogy azt gondold hogy megvan mert tutira nincs. Amit a társadalomtól kapsz e téren az ugyanis nem nevel tisztelettudónak. :)

2013. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

te férfi vagy vagy nő?

neked ezek megvannak?

milyen csajokat dugsz?


#2

megvan

mond a többit

2013. júl. 30. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:

én 19 éves vagyok,én sem vagyok nagy odabaxo....na mind1,de most ez a kérdés komoly?

ha már a nőket diszkriminálod,akkor már azzal baj vaan....van csúnya szép meg gyönyörű?

na mind1

csajoznii meg nem tanulni kell,ha nem meg kell tanulni kommunikálni aztán kész...add magad,azt annyi,mert ha csak vetítesz rábaxol.... íratkozz fel néhány társkeresőre,aztán majd csak lesz valami,ott is tudod gyakorolni a dolgokat,hoygan viselkedj,mire hogyan reagálj...vagy ha már annyira gyönyörű lányokat akarsz,menj qrvázni

2013. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!