Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt katolikus normális...

Van itt katolikus normális nő? Lehetőleg 14-19 között?

Figyelt kérdés
ebben a világban elég nehéz norm katolikus nőt találni aki vallásos, tisztességes stb ... tom nem társkereső oldal de mégis hátha itt futok össze az igazival a sok szerencsétlen r**** után akit a sors elém dobott sajnos:S
2013. júl. 30. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Na és a 14-19 év közötti lányok mióta nők?
2013. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Neked egy 14 éves az nő? Te csira
2013. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
14 és 19 között vagyok, de még véletlenül sem állnék szóba egy olyan (ál)katolikussal, aki még azt az alap tanítást se tartja be, hogy tisztességesen beszél és nem minősít másokat!
2013. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hittanon előbb találsz ilyet, mint itt:)
2013. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16éves vagyok római katolikus. Te hány éves vagy?
2013. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
allahra nincsen... :D
2013. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha normális és tisztességes nőt akarsz, ne katolikust keress, de ne is reformátust, keress egy wiccát.
2013. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2-es ne okoskodj , 3 lépj 2 hátra és (baz* pof*n magad!!!!!!)

mégis mit képzelsz? engem csirázol miközben semmiről sincs fogalmad!!! te senkiházi mi jogon ítélsz másokat??? némelyik 14 éves csajnak 100% biztos vagyok benne 1000 szer több esze van mint neked te barom!! nincs kedvem magyarázkodni hogy megértsd a dolgokat nem is érdemled meg hogy tanítsalak vagy bárki is tanítson primitív vagy és az is maradsz :S ennyit rólad és ha akarsz írni írj privátba te majom ne itt piszkold össze a kérdést ennyit rólad, 4-es annyi baj legyen ilyen nőre nincs is szükségem .... (tudod vannak nők akik legalább beismerik hogy romlik a társadalom és a fiatalság 1 re .... aki nem lássa be vagy közéjük tartozik, vagy vak és túl jóhiszemű, vagy a leghihetetlenebb számomra : valóban ahol lakik neki ez a dolog idegen és körülötte minden nő normális stb ha utóbbi vagy kivi lenék melyik bolygón lax bár nem hiszem) sajna velem nem volt kegyes a sors mindig csak szívtam bármiről volt szó hagy ne soroljam min mentem keresztül nah de a kedvedért pár :(vert a tanár ok nélkül anno, mindig megtalált valaki , munkahelyemen nők általi pletyka meg hülyeség miatt rúgtak ki miközben semmi rosszat nem tetem és merem állítani én dolgoztam a legfelelősségteljesebben az egész gyárban rám hazudtak a nők valamit stb ... persze azóta sokat változtam mint látod már nem vagyok 100% -osan jó és aranyszívű mindenkivel elég pesszimista lettem és 3 féle küzdősportot űzök ) szal van okom pesszimistának lenni elhiheted. ennyit rólam de hiszem hogy 1 norm nő ezen a rossz énemen is tud javítani ha akar és e személyt nem partycica személyében képzelem el hanem 1 normális rendes .... hirtelen csak ennyi

2013. júl. 30. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted?

Ilyen stílussal NE vallásos lányt keress!


Vicc már a gondolat is!

Ilyen alpári alakkal még csak szóba se áll egy normális nő.


Olyat várhatsz el, amilyen TE magad is vagy!

Ha egy mocskos szájú világfájdalmas ürge, aki MINDENKIBEN csak a rosszat látja, kivéve önmagát... na ilyenhez még véletlenül sem egy kedves, rendes, tisztességes nő illik.

2013. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!