Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt katolikus normális...

Van itt katolikus normális nő? Lehetőleg 14-19 között?

Figyelt kérdés
ebben a világban elég nehéz norm katolikus nőt találni aki vallásos, tisztességes stb ... tom nem társkereső oldal de mégis hátha itt futok össze az igazival a sok szerencsétlen r**** után akit a sors elém dobott sajnos:S
2013. júl. 30. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de egy ordas tahó vagy. Ha már hívő vagy akkor legalább van alap bizalmad az emberiségben és képes vagy normális hangvételben kezelni a támadásokat. Először magadon kéne egy kicsit állítani aztán jöhet a happy élet..
2013. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10 -es te aztán mindent tudsz .... nem mondtam hogy papp vagyok se azt hogy szent nem is pazarlom rátok a szavam aki nem tud válaszolni ne írjon nem vagyok rá kíváncsi tartsa meg magának a véleményét engem aztán nem érdekel 11-es pedig az a helyzet hogy nem velem van a baj .... hanem az átlag emberel régen mások voltak és igen akármilyen hihetetlen is volt hogy sokszor magamban kerestem a hibát de aztán évek után rájöttem : NEM BENNEM VAN A HIBA!!! de tényleg normális rendes életet éltem segítőkész voltam mindig stb .... nevez aminek akarsz de hidd el ezzel sok vizet nálam nem zavarsz nem ismertek nem is fogtok soha de ítélni tudtok de nem téma.

Nem leszek az akik a hülyeségre halgat pláne nem aki csöndben marad mert csak annál rosszabb! ez a véleményem nem tehetek róla akinek nem tetszik helóókaa! Itt ítélnek jobbról ott ítélnek balról magukban a hibát mégsem lássák sehol?!! Hogy nem bízok az emberekben megvan az okom sajna, ti tehetek róla nem az Endre Vajna! nyomhatatok volna fiuk vagyok vagy lányok mert kíváncsi lettem volna kinek ekkora a szája?! nekem csak 1 norm csa kéne aki a devilt kiüzi és erre 1 hellgril nem képes szal angyalcsaj kell nah ennyi azért mindenkinek béke és szeretkez ne háborúzz ha már hülye vagy :)

2013. júl. 30. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!