Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezem meg a srácot,...

Hogy szerezem meg a srácot, aki tetszik? (lent)

Figyelt kérdés
A fiú két évvel idősebb nálam én 17 ő 19. Neki más tetszik, azt mondta, hogy szép vagyok és aranyos, de azt is, hogy csak barátként gondol rám. Ezek szerint azért mondta hogy szép vagyok, mert nem akart megbántani vagy csak úgy barátságból? Mit tegyek?

2013. aug. 1. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a helyzetben túl sok mindent nem tudsz tenni, ha a másik lány iránt érzi az igazi szerelmet, akkor nem annyira érdemes beleszólni. Bár mivel azt mondta, hogy szép vagy, és aranyos, elképzelhető, hogy tetszel is neki, de egyikőtöket se szeretne megbántani. Egyébként ha esetleg nem fog közöttük működni a kapcsolat, akkor megszerezheted magadnak valamikor. :) Van azért még remény, hajrá! :)
2013. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!