Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugyanaz a fiú tetszik nekem...

Ugyanaz a fiú tetszik nekem és az lb-nek is? (lent)

Figyelt kérdés
Egy kicsit irigy vagyok az lb.-mre mert ő szebb, magasabb, teltebb és mikor sétálgatunk vagy bármi, az összes fiú őt nézi, mintha én nem is léteznék. A barátnőm mindig mondogatja mikor le vagyok törve, hogy én is szép vagyok, de ez valahogy nem segít mert ő csak azért mondja, hogy le legyek szomorú. Nem hányhatom a barátnőm szemére, hogy irigy vagyok rá, hiszen ő nem tehet a szépségéről mit tegyek, hogy elmúljon az irigység, és valahogy a fiúk is észrevegyenek? (bármilyen értelmes tanácsot elfogadok) 16/L

2013. júl. 31. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem keress valakit aki tényleg szeret é s erre nem lesz több gondod


15/F

2013. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi a barátnőd elérhetősége?
2013. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velünk is így volt. Aztán neki már nem tetszett,és rá két hétre a srác elhívott randizni. Ne aggódj. Megoldódik magától!
2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es 3-as köszönöm a tanácsokat 3-as minek neked a barátnőm elérhetősége??
2013. júl. 31. 22:37
 5/5 A kérdező kommentje:
2-es minek a barátnőm elérhetősége* (bocsi)
2013. júl. 31. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!