Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg azzal...

Hogyan ismerkedjek meg azzal a fiúval, aki évek óta tetszik?

Figyelt kérdés

7 éve láttam meg először, csak 3x 4x láttam előbe. Azt tudom, hogy hívják Facebookon van két közös ismerősünk, de ő biztos nem ismer engem. Egy városból származunk, de mindketten Pesten tanulunk, egyszer pont itt futottam össze vele, tök véletlenül. Azóta voltak már barátaim, meg nagyon sok fiú tetszett, de valahogy nem tudom elfelejteni. Nem tudom megfogalmazni igazán, de hasonlítunk is egymásra a testalkat, az arcvonások, a mimika. Úgy érzem Ő illik hozzám igazán. Nem merek ráírni Facebookon, szerintem hülyének nézne.

22l



2013. aug. 2. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
kérd a közös ismerősök segítségét, hogy szervezzenek olyan programot ahová mindkettőtöket meghívnak, ott lesz lehetőséged beszélgetni vele, a többit meg már úgy alakítod ahogy akarod
2013. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!