Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » NŐK! Nem kéne másként csinálni?

NŐK! Nem kéne másként csinálni?

Figyelt kérdés
Miért nem másként utasítjátok el azokat a férfiakat,akiket elutasítatok?Például:őszintén,kicsit elbeszélgetve vele,és akkor talán nem gondolnának rólatok negatívat.

2013. aug. 5. 11:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
36%

Én normálisan mondom el neki,hogy "nem".

Nem körítek, nem adok köré mesét, mert felesleges, de elmondom, hogy : "aranyosnak tűnsz, de nekem van párom, bocsi nem ismerkedek". Ez egy példa.

De ha a srác ezt nem érti meg , mondjuk pia hatására, akkor előveszem az erélyesebb énemet, és durvábban magyarázom el.

Ha ezt sem érti meg, akkor jön az "arra van az ajtó, kopjá' le" stílus :D

2013. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Jó hát ha értetlen akkor oké.

De a legtöbb esetben.Normálisan megy oda a pasi,és hát eléggé megkapja ha olyan nőt fog ki.

2013. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Lehet, rossz nőknél próbálkozik ;) Azért ki lehet nagyjából szűrni , ki normális, ha van egy kis "emberismereted" :)


Jut eszembe, ott volt egy eset egy hónapja, a Szimpla kertben iszogattam egy barátnőmmel, elment wc-re, én meg vigyáztam a tatyókra.

Odajött két srác sörrel, a trabantos asztalnál ültem, hogy beüljenek a trabantba.

Mondtam, hogy srácok, bocsi, foglalt. Erre jön beljebb, és nyomul. Odaraktam keresztbe a lábam, jelezvén, hogy tipli van.

Erre meg elkezd velem üvöltözni, hogy: "rúgj még belém te ku***a"!

Néztem, mi baja :D

2013. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Lányok, máskor annyira hangsúlyozzátok, hogy nincs két egyforma nő. Jelen esetben ez fokozottan igaz. A NEM pl. sok esetben IGEN, csak ahhoz elég kitartónak kell lenni. Viszont sok nő imád játszmázni, még idősebb korában is.

Ennek felismeréséhez viszont "Mel Gibson-i képesség" kellene, ami pedig nincs.

Ha legközelebb valami hasonló történik, gondoljatok erre!

2013. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen férgeken enyhén orrba kell vágni.
2013. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
40%

15# Gondolkoztam rajta :D De minek? Nem süllyedek le arra a szintre :D


Szóval egy szó, mint száz: az én esetemben, ha valaki normálisan és tisztelettudóan közeledik, elmondom neki kulturáltan, hogy "Nem ismerkedem, aranyos tőled, de pl van párom"- vagy most nem vágyom párkapcsolatra /tehát még nagy vonalakban el is mondom az okát/.

De ha valaki nem érti, és nyomul, és üldöz az utcán, hogy "de adjak egy esélyt, miért nem?...ne legyek már ilyen"- azzal nem lehet mit kezdeni, csak erélyesebben tudod lezárni a kommunikációt, mert nem érti mega droidja :D

2013. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

FÉRFIAK! Nem kéne nem megmondani a nőknek, mit csináljanak?

Csak azért, mert egy érzéketlen nővel összehozott a sors, aki kivágott mint macskát szarni, nem kéne itt vergődni az önsajnálatban.

2013. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
56%

11.48

Több helyről olvastam/hallottam már, hogy a "van barátom" gyakran csak egy teszt. Mivel egy "tökös pasit" nem zavar az ilyesmi, azért folytatja a nyomulást; egy úriember, aki csak egy lúzer a csajok valódi szemében, pedig lekopik.

Tudom, hogy ez indulatokat kavarhat, de számtalan példa bizonyítja, hogy nem hülyeség ez az elmélet.

2013. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%

"A NEM pl. sok esetben IGEN"

Wow, komolyan? majd ezt mondod a bíróságon is, ha esetleg feljelentenek nemi erőszakkal? Ha szerinted a NEM igent jelent, akkor nagyon elcseszett agyad van. A NEM minden esetben NEM-et jelent. És ha ezt valaki nem fogja fel, akkor nem kell csodálkozni, ha utána csúnyán küld el a nő a búsba.

Miért nem lehet megérteni, hogy nem mindenki kíváncsi a figyelmetekre? Ezt nem kellene személyes sértésnek venni, mert nem az.

2013. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
64%

A "van barátom" nem egy teszt. A "Van barátom" kb az egyetlen olyan indok, amit a pasi elfogad, és végre leszáll a nőről. Mert egy másik férfi "tulajdonát" jobban tiszteli, mint a nő érdeklődésének a hiányát.

Tehát ha nyávogtok, hogy "jaj, akármelyik csajhoz odamentem, van pasija", az valószínűleg nem igaz. Csak nem érdekled, és fél megmondani az igazat, mert tudja, hogy az úgysem lenne elfogadható válasz, és tovább nyomulnátok rá. Mert szerintük a NEM az IGEN.

2013. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!