Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » NŐK! Nem kéne másként csinálni?

NŐK! Nem kéne másként csinálni?

Figyelt kérdés
Miért nem másként utasítjátok el azokat a férfiakat,akiket elutasítatok?Például:őszintén,kicsit elbeszélgetve vele,és akkor talán nem gondolnának rólatok negatívat.

2013. aug. 5. 11:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

nyilván lehet normálisan és primitív módon elutasítani, tulajdonképpen a kérdés ezt akarta kérdezni

amúgy beszélgetés alatt igen, meg lehet tenni

akik itt válaszoltak, azok a helyből elutasítást mondták

2013. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
56%

76 %, te tipikusan a "mindig a nőnek van igaza" példája vagy.

A nemi erőszakot kár volt belevenni, nyilvánvaló, hogy a legtöbb férfi egyetlen nőt sem erőszakolna meg.

2013. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
93%
18# Nálam az a valaki kapásból elvágja magát, aki nem érti meg, hogy van kapcsolatom. Nem tesztből mondom, hanem mert van. Én speciel az úriemberekre bukok, vagyis azokra, akikben van még tisztelet más emberek iránt. Aki ez után még próbálkozik, pláne nyomulósabban, az nem tiszteli sem a páromat, sem engem, mert feltételezi rólam, hogy egy hűtlen r...c lennék. Ha pedig udvariasan nem érti meg, hogy foglalt vagyok, akkor kopjon le.
2013. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Hogy egy kicsit világossá tegyem mi is volt a kérdés:

Arról van szó,tisztelt hölgyek,hogy egyáltalán nem kell játszmákat játszani,trükközni,kétértelműen beszélni!

ŐSZINTÉNEK KELL LENNI!

Például,ha odamegy egy pasi és leszólít,akkor elmondjátok,hogy nem az esetetek(mármint,ha így van),de egy 5 percet rá lehet szánni,akkor is!Elbeszélgettek vele,hogy miért is szólitott le.Ezt mind kibeszélve esetleg elbúcsúzhattok,és nem fog a férfi rossz érzéssel távozni!Ez talán bonyolult?!

2013. aug. 5. 12:17
 25/41 A kérdező kommentje:

Ja és nem kell a férfiakt tesztelni,képzeljétek csak:mindent meg lehet kérdezni tőlük.

Tehát hagyjátok a játékokat,és ne legyetek már olyan magatoknak valók.Ha már azt hiszitek nektek jár az a privilégium hogy a pasi kell hogy megtegye az első lépést.

Mert ha ez igy folytatódik,akkor lehet ez változni fog.

2013. aug. 5. 12:19
 26/41 anonim ***** válasza:

Kérdező :) Én például (1 nő a százmillióból), soha nem játszadoztam a pasikkal. Ha odajött normálisan, mondom: normálisan: akkor az okát is elmondtam, miért nem. Volt, hogy finomabban!

Tehát nyilván nem voltam egész életemben folyamatosan kapcsolatban, megesett, hogy megmondtam az illetőnek, hogy ne haragudj, nem jössz be, nem vagy az esetem!


18# Speciel én nem értek ezzel egyet! Ha párkapcsolatban vagyok, és azért nem akarok másokkal ismerkedni, és ezt el is mondom kulturáltan, hát rohadt nagy tahónak tartom azt a "macsót" , aki veszi a bátorságot, és tovább nyomul, és nem érti meg, nem fogja fel agyilag, hogy "make my day, go ahead!"


De lehet, csak én vagyok egy elfajzott nőstény példány :D

Én kérek elnézést, lehet tovább lefelé pontozni, csak mert nem tetszik a véleményem :D Ezazz! :D


Lehet, ha bunkóbb lennék, és nem normálisan nyílvánulnék meg a pasik előtt, akkor értékelnének jobban ;) Nah , ez meg az én új teóriám ;)

2013. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
94%

Itt egy új példa is rá. Tegnap normálisan mondtam a pasinak, hogy párkapcsolatban vagyok, és nem is vagy az esetem, nem illenénk össze...hát nem kajtatott utánam még egy jó darabig, és mondogatta, hogy de próbáljuk már ki???

Szerintem egyszerre két indokot is mondtam a "nem"-re :D

2013. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Nem. A 76%os tipikusan az "a nők nem hülyék és nem kéne őket úgy kezelni" példája.

Ha a legtöbb férfi SOHA nem erőszakolna meg egy nőt, akkor miért van az, hogy évente "csak" 250ezer nőt erőszakolnak meg, és CSAK USÁban 5ből 1 nőn sérelem esett szexuális zaklatás miatt.

A túlélők 9%a nő, 9%a férfi, és az elkövetők 99%a férfi.

kongóban évente 400ezer nőt erőszakolnak meg.

Svédországban 2009ben több mint 15ezer feljelentést tettek szexuális zaklatásért (a nemi erőszakoknak kevesebb mint a felét jelentik be és az erőszaktevőknek csak a 3%-a kerül börtönbe), és ez csak néhány ország a sokból - direkt különböző kultúrákból válogatva.

Akkor nem sokkal-sokkal kisebbnek kellene lennie az aránynak? Ha szerinted a férfiember soha nem csinálna ilyet? Merő logikából kérdezem. Vagy szeirnted mind a 250ezret ugyanaz a 3-4 pasas bántalmazza? Legyünk már reálisak!


Egy szóval sem mondtam, hogy a nőknek mindig igazuk van. Annyit mondtam, hogy a férfiaknak tudniuk kéne megkülönböztetni a NEMet az IGENtől, és nem belemagyarázni a játszadozást meg a mindenféle szart, és akkor a nők nagy része se hazudná azt, hogy van pasija. És még a szexuális zaklatások száma is csökkenne. Nem csodálatos?

2013. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
91%a nő*
2013. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

# 26


Arról van szó,hogy ne csak a te szempontotokat nézzétek.

A pasi vette a batorságot,fáradságot és megtisztelt azzal,hogy leszólít.Ezért meg lehetne tisztelni egy normális 5 perccel.Gondolj bele fordított esetben ha nektek kéne megtenni az első lépést és hogy esik a visszautasítás?!Nem mindegy a módja ugye?

A bunkó pasik pedig nem többség.Ha nálad ilyenek vannak,akkor gondolkozz el hogy miért az ilyeneket vonzod.

2013. aug. 5. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!