Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nálatok ez alkoholizmu...

Lányok! Nálatok ez alkoholizmusnak számít, negatívum a szemetekben?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok


Napi szintem megiszom 1,vagy nagyon max 2 (ebben a melegben) korsó sört?

Barátnőm ezért akar elhagyni.....



2013. aug. 8. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim válasza:
78%

Én csak akkor hagynálak el, ha én nem kapnék abból a sörből. :)

Nyáron a nagy melegben vagy, hogy egy-két hétig minden nap megiszom egy doboz sört, de ettől még nem vagyok alkoholista. Amint kicsit hűvösebb lesz, már a hátam közepére se fogom kívánni.(Akkor majd jönnek a hétvégi borozgatások.)

Évek óta nem voltam részeg, helyt állok a munkahelyemen, mellette tanfolyamra járok és nyelvet is tanulok, szóval az életemre abszolút semmilyen hatással sincs egy kevés alkohol. Attól se tartok, hogy idővel majd többet fogok inni, mert ennél több már nem is esik jól.


Nem kell ezt túldramatizálni.


24/N

2013. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a kutatások fizetett anyagok, sok ilyet olvastam. Sörgyártás tanszéken is ezekkel kábítanak a Corvinuson! :D A lényeges részeket kihagyják.
2013. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
89%
#51 nagyon szép hozzászólás :)
2013. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
0%

75% nézz már vissza :ĐĐĐ

Pont téged pontoznak le hahahaha

Nekem csak felfelé ível a százalékom, 3 nap alatt 0-43%ra nem rossz teljesítmény :)

De attól még mindig szánalmas vagy, és nő létedre elég butus is....

2013. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem túlzásba viszed. Nekem negatívum lenne.
2013. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 A kérdező kommentje:

ma 18:09


Aha...

Mikor veszed észre magad?

2013. aug. 8. 18:36
 57/88 A kérdező kommentje:

na azóta látom töröltek egy csomó kommentet.....

nem neked szólt....

2013. aug. 8. 18:37
 58/88 anonim ***** válasza:
68%

Napi 1-2 sör nem alkoholizmus. Mondom ezt úgy, hogy évente kb 3 alkalommal iszok, de valószínűleg sokat mondtam. Ugyanaz van itt is, mint a cigis kérdésekben, a sok kretén azt hiszi, hogy ha elszív egy szálat, akkor rászokik, sőt, rákot kap - nem.


Akik meg ilyen baromságokat írnak, hogy elmegy egy nyaralás ára a piára - egy kis matek. Ha 300 lenne egy sör(normális esetben nincs ennyi), 31 napos a hónap, és napi 2 dobozzal(antipiásoknak - az üveg, a doboz, és a korsó általában ugyanakkora), az 18,6k pénz. Ebből ki megy nyaralni?


Hangsúlyozom, én szinte egyáltalán nem iszok, anyám állandóan vedel, úgyhogy rohadtul visszataszítónak találom, nem kell azt feltételezni, hogy azért védem, mert "én is piás vagyok".

2013. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 A kérdező kommentje:

ma 18:59


Hát jó,igaz,ami igaz!

Egy Mogyoródi aquaworld-i nyaralás lehet beleférne 18-19 ezerbe,(nem horvát országi tengerpartra kell gondolni)bnőm oda szeretne nagyon elmenni,de csak szeretne,amiért így megszabná hogy mennyit ihatok.....

2013. aug. 8. 19:05
 60/88 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem se gáz meginni 2 sört egy nap, ami ugye jobb esetben 24 óra, ez így csak üdítő. Egy esetben nem fogadnám el, ha gépjárművezető vagy (esetleg az vagy? :D) :P

Egyébként én is van amikor megiszok egy-két dobozzal egy nap, de csak ha éppen megkívánom. Ellenben buliban sem szoktam lerészegedni, mert élvezni akarom a koncertet és nem videón akarom végignézni, hogy milyen is volt a tegnap este a zenekar.

Különben is egy jó nő/asszony nem tagadja meg a sört a férfitól akit szeret, ha az normális keretek között tudja tartani az "ivást" (ilyen vagyok én). :)

Alkoholmentest próbáltam már, de az íze sem olyan mint az igazinak, pedig ugyan az a márka, akárhogy is olyan mű íze van. Nem az alkohol hiánya miatt, mert azt elviselném, hanem egyszerűen más az íze, emiatt nem tudom meginni a gyümölcsösöket sem, mert én vagy sört iszom vagy ásványvizet, semmi más lónyál (Cola, Fanta, energiaf*s stb...) nem jöhet szóba...

Ja és évek óta így van ez már, nincsen sörhasam (mozgok eleget a sporton kívül is...), a májam is köszöni jól van, van megtakarított pénzem, ami folyamatosan gyarapszik, és még büdös sem vagyok...

A probléma ott kezdődik, ha a 2 sör elfogyasztása negatív hatással van a viselkedésedre... sajnos ismerek olyen srácot aki egy sör után kötekedik mindenkivel, el is szokták néha gyepálni..., de ha nem ilyen vagy, akkor nyugodj meg semmi gond nincsen a két sörrel... inkább a barátnőddel van a probléma (már bocsi...)

2013. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!