Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok szingli lány miért fél...

Sok szingli lány miért fél ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyeken, strandokon pl.

Eljönnek, a barátnőikkel, de félszegek.

Nincsen senkijük, de aki oda merészel emnni egy csaj bandához, elég csúnyán elküldik a többiek.

Utána meg "sírnak" hogy már mióta nincs senkijük, miközben járnak bulizni. Persze hogy nincs, hiszen mindenkit elutasítanak.

És azért azt nemigen hiszem el, hogy egy este folyamán éppen pont egy pasi sincs olyan aki tetszik nekik.


Kapjuk a hideget a lányoktól, hogy bátortalan és nyuszik a pasik. Hát persze, de ti is azok vagytok, hiszen ha ismeretlen szólít meg nem kell, ha nem túl helyes, csak átlag nem kell, ha túlságosan páwa, akkor szintén nem kell, és stb kismillió ok.

Miért van az pl. hogy rengeteg lány csakis ismertségi körből hajlandó bárkivel össze jönni? még ha jobban is tetszik neki egy idegen, akkor is...


Aki nem inge ne vegye magára a leírtakat!!!!


köszi a válaszokat! :)



2013. aug. 9. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért előző kicsit furcsa felfogásod van a szerelemmel kapcsolatban, ami nem rossz, de mégis én nem mindenben értek egyet; azért ha megtetszik egy lány akkor én nem azt akarom hogy a barátom legyen, meg ki tudja milyen ismerősi szintet ápoljunk egymással :S nem hajtok a lányra az ismerkedés során, de azt szeretem, hogy ha tudja, azért ismerkedek vele mert látok benne fantáziát, és igen is a páromnak képzelem el akkor már :)
2013. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
# 9 válaszolóra gondolok most :)
2013. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. :-)

Az lehet, hogy fura a fölfogásom a szerelemről, de nekem ez jött be eddig! Nem tudom, lehet, hogy másnak más jön be, csak azért írtam meg a véleményemet, hogy lássátok, hogy létezik ez a fajta "kaszt" is.

Mondjuk, ha nagyon finoman teszed azokat az utalásokat, hogy "látsz benne fantáziát", az nem gáz nekem se. De az a jó szerintem, ha ez idővel alakul ki, tehát nem rögtön utalgatsz. :-D Az úgy sokkal jobb! Attól nem fog a barátzónába tenni a lány, mert az természetes, hogy egy fiú-lány kapcsolatban mindig megvan a továbblépés lehetősége.

2013. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

De ehhez igen kellene a lány is! :) Ha tudja hogy én ezt akarom tőle és az ismerkedés során ő is pozitív visszajelzéseket sugároz, hogy igen én is kedvellek, és szívesen vagyok veled, stb akkor az rendben van :) viszont a majd kialakul közöttünk azt nem szeretem...


Röviden; ismerkedős, udvarolgatós típus vagyok, nem nyomulok, viszont azt szeretem érezni hogy ha a lány is vonzódik hozzám, és tudom hogy megéri vele lenni :) Csak akkor kezdek el mászni a létrán ha valaki ki is néz az ablakon :))

2013. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Midig mindenki azt mondja hogy a fiúk csak akkor mernek odajönni ha egyedül vagy na ez nem igaz.minden srác inkább gy megy oda ha többen vannak a lányok én ezt már nem értem...Nem tudom én valamiért nem szeretek neten ismerkedni hiszen nem tudhatom hogy ki ül a mások oldalon :D

de ha odajön egy kedves srác akkor nem fogom elhajtani,ha más nem én nyíltan megmondom neki hogy most ehhez nincs kedvem de ha esetleg később van kedve beszélgetni megadom a számom vagy az e-mail címem :D

2013. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
78%

Nagyon egyszerű! Még egy ismerősről is kiderülhet pár év után, hogy nem pont olyan, amilyennek mutatta magát, de legalább tudsz róla háttérinfókat: ismered a családját, baráti körét, lehet, hogy végigkövetted már egy-két kapcsolatát más lányokkal, amiből jobban látod, hogy milyen ember.

Egy vadidegennél ad abszurdum az is benne lehet a pakliban, hogy egy pszichopata gyilkos. 1-2 hónap randizgatás alatt a világon semmi őszintét nem fogsz megtudni róla, és addig is rengeteg veszélyes szituációban lesztek, beülsz a kocsijába, felengeded a lakásodba, stb. Én ezért nem mernék vadidegennel kezdeni.

2017. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ez jó dolog utolsó, de akkor mi a helyzet azokkala kik újként kerülneka baráti körbe? vagy ott már mindegy, ha benne van? hisz ő is egy idegen, csak valaki altal bekerült...
2017. márc. 31. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!