Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előnyömre tudnám fordítani a...

Előnyömre tudnám fordítani a dadogást az ismerkedésben? (lent)

Figyelt kérdés
Kicsit dadogok hál istennek egyre kevesebbet de mikor lányokhoz kerülök és akkor nagyon dadogok és azt mondta az egyik haverom hogy én ebből előnyt is tudnék faragni. Igaza lenne, és ha igen akkor hogyan?
2013. aug. 9. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :) Bár szerintem cuki ha egy srác dadog. A srác akibe másfél éve szerelmes vagyok, ő is dadog és szerintem marha aranyos :)
2013. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beszélj normálisan. azt előnyödre tudod fordítani
2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 9. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha te is poénosan fogod fel és adod elő magadat a dadogással együtt, akkor jobb lesz a kisugárzásod is :)


Lásd: Tóth Edu is dadog és legfőbbképpen ezzel viccelődik.

2013. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, nem hiszem hogy gáz lenne. van 2 srác ismerősöm aki dadog és a barátnőjük imádja őket :) én meg unokatesóm raccsolunk és arra is azt mondta eddig mindenki hogy cuki XD bár én utáltam régen de nekik lehet igazuk ha ennyien mondják :D
2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretnék egyet du du du du du dumálni IS veled!
2013. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kasza tibi is dadogott nagyon serdülőkorában is
2013. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az 5. komi :D
2013. aug. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!