Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire imponál ha egy pasi vagány kocsival jár és cigizik is?

Figyelt kérdés

azért kérdem igazából, mert én rollam lenne szó, BMW-vel járok, cigizek is, de nem gagyi cigit szívok hanem Davidoffot, és fehér keretes napszemüveg van rajtam mikor kocsikázom a városközpontba.

Gyakran meg is néznek nem csak a lányok hanem a fiúk is.

Nem tudom a kocsi miatt tetszem az embereknek vagy saját magam miatt.

Volt olyan hogy visszafordultak a csajok és megnéztek, olyankor kicsit megtúráztattam a motort és rájuk mosolyogtam, elvörösödött a fejük és tovább mentek.



2013. aug. 9. 17:47
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Berényi Miklós kopasz
2013. aug. 9. 23:30
 22/30 anonim ***** válasza:
Nadebizonyám! Képzelj el kopaszon, 20 évvel fiatalabban mint a tv- ben!
2013. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%

Egyszer ha találkozunk biztos megnézem én is a verdádat.


ÉÉÉSS.... Aztán meglátom a fehér napszemüveged és kiröhöglek Persze csak magamban, és azt is biztos csak irigységből. Majd jó közel hajolok, hogy le tudjam olvasni a cigaretta márkajelzését, mert hát egy rendes lány sem adja Marlboro alá, ugye? Aztán csak reménykedem benne, hogy nem nyitod ki a szád, mert ha olyan IQ stílusban beszélsz, mint ahogy írsz, akkor hiába hagytam abba a napszemüvegen való (nem) röhögést... Taknyosra, könnyesre áztatom a nyilván nagyon márkás RÓZSASZÍN pólódat is... Ja, és jó lenne ha legalább 2-3 húszezrest gyömöszölnél a póló felső zsebébe is, mert az is kell a tuti szerelemhez. Ne aggódj, kis maffiózó, munkáltatói vagy adó igazolást nem kérek, mert az ugye úgysem lenne... Szóval igen gyerek. Igazán menő vagy. Ejahhhh...


És e képzeletbeli történet végén visszaülök a parkolóban a saját, leadózott fizetésemből megkeresett több mint 18 éves kis Fiatomba. Bekötöm az övet, hogy túl is éljem a napot. És csóró, több iskolát végzett, rendesen dolgozó neked már nyilván túlkoros 30as nőként ÚGY OTTHAGYOM A BÖMÖSÖDET ÁLLVA hogy kiugrik a szemed a csini sárga fólia mögül is .....

2013. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Dobj már fel magadról egy képet vagy egy Fb linket h rendesen el tudjunk élvezni tőled :3

Nyakam rá h egy napiszarra többször felkerült pózolós cigány vagy egy segélyből lopásból és vonatsínekből vett bömbi mellett. A pózolj lopott milliókkal és szamurájkarddal nagy aranylánccal képek remélem vannak mert az ilyen olasz raj gigolonak az kötelező.

Néha kezdem úgy érezni h agyfaszt kapok az itt lévő hülyéktől Pffff

Nem vágom mire jó ez h ide feljössz névtelenül és adod a nagyot meg meséled h mid van stb mikor egy szánalmas pocs vagy tesa. Én is megtehetném hogy áradozok itt mert igen magasan az átlag feletti életszínvonalon élünk de nem teszem mert nekem lehet h jutott egy kis iq is. Te vagy az az ember aki menő, de mikor kimegyünk egy adott helyre hogy behozzuk a telepünkre a menő csávó kocsiját ami részleteit fizetni kellett volna a banknak akkor be van sz@rva és ad 10-20 ezret h jöjjünk vissza máskor mert "nem találtuk otthon". :)

2013. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tapadnak rád, akkor most miért itt boldogítasz minket? :D
2013. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
engem momentan taszitanak ezek a bekepzelt majmok,mimt te plane ha meg cigizel is.nem attol leszel valaki,hogy milyen kocsid van attol meg plane nem hogy milyen cigit szivsz.az teljesen mindegy hogy milyen a cigaretta,akkor is undorito.szoval ha neked ezek a fontosak akkor szerintem ez elegge felejtos dolog.
2013. aug. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem imponál kicsit se:D Meglátok egy ilyet első gondolatom: Apuci kicsi kedvence nyuuu... szarnák tele az autódat a galambok >_<
2013. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos van olyan lány ismerősöm, akinek ez kifejezetten bejön. Főleg, hogy nem ócsó cigi, hanem az is minőségi.
2013. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A Davidoff az egy női cigi.
2013. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ezen a napon ez a kérdező vitte el a legnagyobb gyökér dijat.
2013. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!