Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire imponál ha egy pasi vagány kocsival jár és cigizik is?

Figyelt kérdés

azért kérdem igazából, mert én rollam lenne szó, BMW-vel járok, cigizek is, de nem gagyi cigit szívok hanem Davidoffot, és fehér keretes napszemüveg van rajtam mikor kocsikázom a városközpontba.

Gyakran meg is néznek nem csak a lányok hanem a fiúk is.

Nem tudom a kocsi miatt tetszem az embereknek vagy saját magam miatt.

Volt olyan hogy visszafordultak a csajok és megnéztek, olyankor kicsit megtúráztattam a motort és rájuk mosolyogtam, elvörösödött a fejük és tovább mentek.



2013. aug. 9. 17:47
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%
Várjál,leirom én milyen vagány vagyok. Nem cigizek,még a fejemet sem látják a csajok,valószínűleg büdös is lehetek,mert be vagyok öltözve bőrruhába meg bukósisakba,de mégis utánnam fordulnak... vagy a motor után!? Bruhahahahaha
2013. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

# 11 Nálad a pont tesó! :)

Én is motorozom ;-)


Illa-berek, nádak-erek

A motorosok jó emberek!!!

2013. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A cigi mindig undorító akár dunhillt szívsz akár szárított teve$zart! Majd pont a büdös dohányos száddal fogunk csókolózni mi? Aki meg a BMW-jével akar csajozni az csak ribiket fog összeszedni.
2013. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Szergej55 ***** válasza:
Lógasd a BMW ablakából a pajszert, szerezz be menő csillogós napszemüveget, és már kőkemény magyar maffiózó is lehet belőled. Most komolyan: te ezzel akarsz nőt szerezni? Gondold újra a létezésedet.
2013. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

14

a nők tapadnak rám sajnos ez van.

nem bírom lepattintani őket mert mindig furikázni kell a següket

2013. aug. 9. 19:28
 16/30 A kérdező kommentje:

amúgy meg már most is maffiózó vagyok nem kell ahhoz pajszer, a csillogó napszemüveg meg gagyi.

a fehér keret a szexi, lila vagy sárga fóliával

2013. aug. 9. 19:30
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért el ne élvezz magadtól!:D

Khhm egoista f asz...:D

2013. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Szergej55 ***** válasza:
Akkó' rajság van, testvérem!!!
2013. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Maffiozó, mi? Egy maffiozó nem reklámozza magát ilyen gyerekesen, nem hord gyerekes fehérkeretes lilafóliás napszemcsit, nem pr_bál menőzni azzal milyen cigit szív és hányzónás digitklímája van a csúcs verdájának. Gyerekes vagy! Nekem vadi új Audi A3- am van, a második alig több mint egy éven bellűl (nem kett egyszerre üég mielőtt valaki félre értené), abban is digit klíma van... és? Nem jampeckodom, nem dohányzom, elegánsan használom, nem túráztatom, nem feszítek, pedig kopasz vagyok, van aki azt hiszi maffiozó a megjelenésem aéapján, pedig nem. A csajok megnéznek, de nem használom ki, nincs rá szükségem. Te pedig gyerekes vagy!
2013. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Berényi András :DDD

naneee xD

2013. aug. 9. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!