Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy nálam jóval...

Beleszerettem egy nálam jóval idösebb lányba. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szoval azt hiszem beleszerettem vagy is legalább tetszik nekem egy lány aki jóval idösebb nálam.


Autosiskolában találkoztam vele elöször,együtt jártunk tanfolyamra,és vizsgára is. Most egy hete kb nem találkoztam vele. De ha minden igaz az elsö segély vizsgán ott lesz ö is.


Ezzel a lánnyal szoktam beszélgetni,mivel még nem volt soha csajom nem is tudom mit mondtam volna elöször neki. De elöször ö kérdezgetett,én válaszoltam aztán forditva is. Azt hiszem akkor pont jól jött ez a jogositványos téma,amiböl ki alakult egy pár perces beszélgetés.


Vizsgára is együtt mentünk,meg szoktam neki néha segiteni a kresszel kapcsolatban. Nekem végül hibátlan lett,de sajnos ö lecsuszott rola 1 pont miatt.


Most a lényeg szoval a korhatár. Én még csak 17 éves vagyok,viszont ö legalább már 23. Nem tudom mit érzek de szeretnék vele ujra találkozni a lehetö leg hamarabb.


Nem tudom mit kezdhetnek mert az ö számára ugye én csak egy kiskorú ember / gyerek vagyok.


Például ha találkoznék vele mégis elsösegély vizsgán,mit mondhatnék neki hogyan kezdhetnénk a beszélgetést ugy hogy észre vegye hogy iránta is érdeklödök,és nem csak a vizsga miatt beszélgetek vele.


Mit tegyek? Állandoan rá gondolok. De egyszerüen nem tudok tovább lépni.



2013. aug. 9. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez még nem vészes korkülönbség :)

Egy próbát megér

2013. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2013. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan tudod, hogy legalább 23 éves? Lehet, hogy csak idősebbnek néz ki. Egy próbát megér, ennél furcsább párok is voltak már. :) Kezdhettek a vizsgáról beszélni, aztán kérdezz tőle valami személyesebbet is - ha meglesz a jogsija, sokat fog-e vezetni, érdekli-e a vezetés vagy csak azért csinálja a jogsit, mert szükséges stb... Rákérdezhetsz, tanul-e még, vagy dolgozik... Ha megnyílik előtted akkor az mindenképp jó jel. Ha úgy látod, szívesen beszélget veled, hívd el valahova fagyizni, limonádézni a vizsga után.
2013. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, szereti-e Beethowent.
2013. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csináljátok együtt a mesterséges lélegeztetést, a stabil oldalfekvést és a váll-tompor kötést :P
2013. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen a pontosan nem tudom mennyi idös. Tippböl irtam,mert a hugát ismerem és az 21 éves. Ugy halottam hogy nála 2 évvel idösebb.


Amugy meg azt se tudom hogy van e pasija,mert ha igen,akkor elég cink lenne ha pont egy gyerek közelitene felé.


Amugy a tanulás,dolgozás,kérdéseket már kérdeztem. Esetleg valami mást kéne,de nem tudom hogy mit.

2013. aug. 9. 20:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kettö: tényleg igazán viccesek vagytok, ne értsetek félre de én most ezt komolyan kérdeztem.
2013. aug. 9. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsősegély vizsga csak egyetlen alkalom. Ahogy leírtad, abból azt látom, hogy nem nagyon tudsz vele többet találkozni, hiába ismered a tesóját.

Én azt mondom, hogy az elsősegély vizsga még egy semleges hely viszonylag, és itt próbáld meg elhívni valahova. Ne azt mondd neki, hogy "eljönnél velem randizni?".

Hanem pl olyasmit, hogy "figyi, épp most adnak a moziban egy tök jó filmet, amit szeretnék mindenképpen megnézni. Nem lenne kedved eljönni velem? Mert veled annyira jól elbeszélgettünk így a vezetősdi alatt, és ez egy jó alkalom lenne, hogy jobban megismerjük egymást."

Persze mozi helyett lehet kávézás, fagyizás, színház, bowling, biliárd, stb.

Szerintem ha vagy annyira tökös és el mered hívni akkor simán van esélyed nála!

Ha meg felhozza a korkülönbség témát akkor mondd azt, hogy tudom, sok az a 6 év, de hidd el, én érettebb vagyok a korosztályomnál, és ha adsz egy lehetőséget, akkor ezt be is bizonyítom.

Azt javaslom, hogy vágj a közepébe és hívd el valahova. Ha nem teszed, akkor csak fölöslegesen fogsz utána vágyakozni, és az nem jó dolog, ha egy ilyen érzés miatt marcangolod magad.

2013. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem is kérdés, hogy a lányok sem külömbek nálunk. Amikor 17 éves voltam, nekem 22 éves barátnőm volt. A szimpátia és vonzalom nem korfüggő. ha zavarja is esetleg, azzal ha sokat foglalkozol vele, kigyógyítod az ilyesmi gondolataiból :)
2013. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!