Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozó mesterek! Ti hogyan...

Csajozó mesterek! Ti hogyan kezdenétek el ismerkedni egy olyan lánnyal, akit csak látásból ismertek és nagyon bejön nektek?

Figyelt kérdés

Egy suliba, egy évfolyamba járunk. Sűrűn látjuk egymást. De borzasztó béna vagyok csajozás terén. Hogyan kezdjem az ismerkedést, hogy ne idegesítsem/zavarjam? Csak Facebookon tudom elérni, mert ugye nyáron nem látjuk egymást. Mit írjak neki? A válaszokat előre is köszönöm!


18/F


2013. aug. 9. 23:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Simán oda kell menni mizu beszélgetni elhivni ide oda. Én bármelyik csajhoz odamegyek bármikor. Ha elutasit ez van, nem történik semmi odamész a következőhöz. 10-ből egyszer bejön
2013. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem, most úgy nyűgözött le egy fiú, hogy a segírségemre sietett, és mikor megköszöntem, felém fordult és egy olyan szívdöglesztő mosollyal nézett a szemembe, hogy nem tudom kiverni a fejemből.
2013. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!