Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki négy éve...

Van egy fiú aki négy éve tetszik. Megszeretném végre mondani neki, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem és tetszik..vele álmodom..pont az ideálom..csak félek...

2013. aug. 10. 21:55
1 2
 11/17 anonim válasza:
ird meg hogy sikerult e.
2013. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
megirom majd de viszton üzenetet irok neki ...és meglátom mit ir majd...és majd ide irok
2013. aug. 10. 22:30
 13/17 anonim ***** válasza:

#1 vagyok és szerintem nem kéne ezt megírnod neki....


Pontosabban attól függ, hogy hány éves vagy. De 18 felett ez már nem így működik. Inkább kapcsolatot kell teremteni vele, el kell menni ide-oda, jelezni kell neki hogy bejön neked, stb. Nem ajtóstul rontani a házba, mert így egy esetleges "lehet-et", könnyen a biztos "nem-mé" változtathatsz.

2013. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
negy ev eleg az ismerkedeshez
2013. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
4 év szerintem is elég hozzá....és 16 vagyok
2013. aug. 10. 22:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor majd kiderül, hogy kinek lesz igaza. Remélem neked. :)
2013. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
lehet igazad van..de már sokszor találkoztunk megölelt mg elvoltunk elhívot szoliba stb.. csak mássla jött össze egyidőutn nem beszéltünk most én is kihívtam de azt mondta törtét vele vlami mondtam ha jobban lesz irjon és egy hete nem ir.. nem tudom hogy erre mit reagálna az a baj hogy nem akarom azzal cseszegeti hogy talizzunk talizzunk stb.. anno azt mondta másnka hogy szép vagyo cska van barátom ez nem tudom mit jelent...vannak fura dolgok de... ne probálkozik most szakitottak a bartnőjéval és szeretném vgre megmondni
2013. aug. 10. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!