Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Utazol hazafelé vonaton, egy fiú leül veled szembe/te ülsz le hozzá. Elkezdtek beszélgetni, nagyon jól kijöttök egymással, egy hullámhosszon vagytok, ezért nagyon megtetszik neked. Közeleg a leszállás pillanata, ezért számot cseréltek, megbeszélitek, hogy majd keresitek egymást.

Felálltok, hogy leszálltok, mikor kiderül, hogy a fiú csak a válladig ér (ezt ülő helyzetben nem lehetett látni, mert a lábai a rövidek, tehát ülve nem feltűnő). Így is elmennél vele randizni, nem zavarna az, hogy csak a válladig ér vagy ezek után inkább csak barátként tekintenél rá?


2013. aug. 11. 05:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű nem akarnék semmit lévén, nem vagyok meleg.
2013. aug. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ez olyan dolog, hogy van aki leszarja, van akit zavar. Gondolom ha te felteszed ezt a kérdést, akkor téged zavar, és ez olyan zavaró tényező amin nem teszi túl magát az ember és csak egyre rosszabb lesz.


Én hagynám, engem sok minden zavar, ha kicsi a melle a csajnak, akkor már nem vonzódom hozzá, ha kövérebb mint én, nem vonzódom hozzá, ha nekem jobb seggem van, nem vonzódom hozzá.


Le lehet szólni, de ha külső nem tetszik nekem, akkor leszarom a belsőt, ilyen ember vagyok, lehet szidni, szeretem olyan emberrel körülvenni magam, akit kivül/belül szeretek.

2013. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!