Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esély manapság normális...

Van esély manapság normális körülmények közt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek 2 éve, de boldogtalan vagyok. Annyi mindent próbáltam a kapcsolatunkban, hogy jobbá tehessük azt, de nem megy. Sem a megbeszélés, sem a rávezetés, sem az, ha én alkalmazkodom.

Szeretnék kicsit komolyabb dolgokkal foglalkozni, előre tervezni, hogy biztos lábakon állhassak, ő egyik napról a másikra él, az sem zavarja, hogy teljesen eladósodott.

Amíg én házat készülök venni, addig a párom a tizedik szakadt, rozsdás motort kezdi újítani az utolsó fillérjeiből, amin aztán megint bukik vagy 50 ezret...

Tudom, hogy váltani kéne, mert nem azonosak a céljaink, de valahol félek, hogy nem találok úgy sem hozzám illőt.

Vannak a mai húszas évei végén/ harmincas elején járó a férfiúi nem képviselői hasonló gondolkodással, vagy veszett fejsze nyele?

Megbízható, tervekkel és élettel -ez fontos, én sem templomban ülök egész nap- bélelt srácokra gondolok, akikre nem csapott le még senki?

Vagy manapság mindenki a Carpe diem-nek él, és mással is csak ezt érezném?



2013. aug. 11. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esély. És minél előbb véget vetsz a rossz kapcsolatodnak, annál előbb találhatsz jót.


Átérzem a félelmed, én is így voltam, 5 év után kis híján hozzámentem az akkori pasimhoz, mert féltem hogy nem találok mást. De mekkora szerencse, hogy nem tettem! Azóta kettőt is találtam :)

2013. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia


maradni vagy véget vetni a rossz kapcsolatnak. Ezt Neked kell eldönteni mi a fontos számodra. Szerintem nem érdemes maradni egy olyan kapcsolatban amiben nem látod a jövődet. És mit értel normális körülmények közt?

én pl látod itt vagyok 28F és normális körülményben:D

sztem mindenütt lehet ismerkedni, főleg egy lánynak könnyebb ez a dolog...mint fordítva, biztos találnál magadnak párt. írsz nekem priváton pár sort magadról (kiváncsi vagyok)?

2013. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
még valami, anno én is benne voltam olyan kapcsolatban aminek nem láttam jövőjét, nem volt könnyű kilépni de...kiléptem.
2013. aug. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!