Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar minden csaj magas...

Miért akar minden csaj magas pasikkal járni? Aki 160-165-170 cm magas annak semmi esélye?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 16:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jobb érzés magas pasival járni, amolyan védelmező érzetet kelt.

Mondjuk a barátom pont alacsony, nálam is alacsonyabb és könnyebb is. Nem problémázok rajta, de például nem szívesen ülök az ölébe, mert félek hogy nehéz vagyok neki vagy ilyesmi. Meg kicsit hiányoznak a magas sarkú cipőim... de a szerelem az ilyen apróságokat felülírja :)

2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#2 És hol vannak ma normális csajok mutass egyet légyszives! Ezzel nem bántani akarlak csak én még nemnagyon találkoztam normális csajjal, persze lehet hogy én kerstem rossz helyen.
2013. aug. 11. 19:11
 13/25 anonim ***** válasza:

tudtam, hogy egyik benyögi a védelmi dumát XD... Lényegtelen, ha 170cm v ez alatti vagy szinte esélytelen vagy náluk.. Amúgy nekem is tetszik azon "nők" válasza, hogy biztos lesz aki elfogad... :) mind ezt mondja.. meg hogy VOLT!! nekem is alacsony barátom.. Érdekes az alacsony srácok mindig csak X-ekként jelennek meg :D..

Hogy válaszoljak a kérdésedre is, én is alacsony vagyok a 17cm-el, és igen szinte semmi esélyünk sincs náluk, max a nők 5-10%-ál, bár lehet ezzel is fölé lőttem.. Ez van ezt kell elfogadnod, hogy neked/ünk nem lesz könnyű az élet, bármikor megcsalhat a nő egy 180-190 cm-es herceggel :), mert kell a VÉDELEM tudod és persze, nehogy a magassarkú is megsértődjön a törpe méretű pasi miatt :D lol.

2013. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
bocs LOL elírtam 170cm-el :)
2013. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
192 vagyok és tudtommal senki nem akar momentán járni velem:D
2013. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Momentán nem az volt a kérdés, hogy minden magas pasinak van-e csaja, hanem, hogy alacsony srácoknak miért nincs esélye, és miért a magasakkal akarnak járni.
2013. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%-nál szerintem nem a magassággal van gond :)
2013. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Primitív vagy kedves 80%-os, bárcsak a hozzád hasonlók is abban a cipőben járnának, mint mi alacsonyak.. akkor lehet nem :)-l
2013. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyok primitív, egyszerűen megszólítva éreztem magam. Kiforgattad a válaszom, holott ellenpéldaként írtam.

Két hatalmas különbséget látok közted és a párom között. Egyrészt 10 centivel magasabb vagy. Ez számodra előny. Másrészt ő ennek ellenére is iszonyú férfias. Ez a te megnyilvánulásaidon nem látszik. Pedig sokat segítene :)

2013. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ááá szóval te vagy az aki sírt mert most véletlenül egy alacsony pasival jött össze.. Hát ő is biztos csak egy X lesz, azok alapján, amit fentebb leírtál :D.. A hozzád hasonló nők miatt vannak olyasfélék mint én abban a helyzetben ami. Engem is ámítottak Ó nem számít a magasságod nem, hűséges voltam és tiszteltem, ez volt a BAJ.. Nem érdemeltek tisztelet, mert Ti nem tiszteltek minket alacsony srácokat. Egyetlen nőben nem bízok/fogok megbízni, mert tudom, hogy mind a 190-es hercegekre, és a 18cm-es farkakra vágyódik...
2013. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!