Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar minden csaj magas...

Miért akar minden csaj magas pasikkal járni? Aki 160-165-170 cm magas annak semmi esélye?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 16:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ehhez igazán nincs mit hozzáfűzni :)
2013. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A barátnőm kis cukin pici, én viszont magas vagyok :D Néha furcsa, de tök aranyos :D
2013. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos így hozza az élet.

Elegem van már hogy folyton ki kell törjem a nyakam csokolózáskor, dehát mit tegyek ha rám csak a 185-től felfele buknak a pasik?

152 cm vagyok és 18 éves, és még életemben, pedig már volt egy pár kapcsolatom, soha sem volt 185 cm-nél alacsonyabb barátom. Az exem is 190 cm magas. Az alacsonyabb pasik nem buknak az alacsonyabb csajokra, vagy rám nem nem tudom, de velem még soha nem kezdett ki egy sem pedig nagyon vágynék rá, mert elegem van már a csomo 15 cm magassarkúkból.:-P

2013. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, alacsonyaknak is kellenél, csak őket észre se veszed, mert te is csak a magasakat tekinted férfinek.
2013. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

És a vicc az egészben hogy az alacsonyabb pasik sokszor hűségesebbek és oda adóbbak mint az aki 190cm magas mert ő úgy van vele "hogy nem baj ha elhagy majd szerzek másikat". Persze kivételek itt is lehetnek.

ja és mégvalami nem kéne lenézni minket mert nem vagyunk 190 magasak és 110 kg osak.Mmi is férfiak vagyunk és képesek vagyunk ugyanarra amire egy langaléta.

2013. aug. 12. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!