Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek 1 év után?

Pegazus900 kérdése:

Hogyan ismerkedjek 1 év után?

Figyelt kérdés
1 éve külföldön tanulok még mindig tanulom a nyelvet és én vagyok az egyetlen külföldi.előző évbe meg se mertem szólalni szinte senkihez se de még egy darabig itt leszek így barátokra szeretnék szert tenni.De úgy hogy már láttuk egymás sőt 1 éve folyamat naponta akkor hirtelen mivel kezdjem a beszélgetés ha eddig hozzájuk se szóltam 1 év alatt?

2013. aug. 12. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sosem egyszerű dolog. Főleg, hogy a külföldiek általában teljesen más mentalitásúak, mint a magyarok. Ha európa északi részén vagy, akkor általában sokkal zárkózottabb emberek vannak, mint mi, délen pedig sokkal nyitottabbak, de ezt innen nem lehet megmondani, hogy hogy kell "ott" ismerkedni. Járj el szórakozni, keress sportpályát, állj be kosarazni, stb. Úgy a legkönnyebb.
2013. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!