Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az internetes társkeresőkön...

Az internetes társkeresőkön regisztrált gyönyörű harmincas nőknek mi bajuk van, hogy évek óta nem keltek el?

Figyelt kérdés
Látok olyat aki háromhavonta regisztrál-töröl, ezt csinálja hat éve.

2013. aug. 15. 23:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Amikor én regisztráltam magam, akkor egyből rám repültek mint a legyek. Hiába írtam ki, hogy dohányos nem, ilyen-olyan nem (pl. házas), életkort megadtam, mégis dőltek a levelek erős dohányosoktól, nős férfiaktól akik a farkuk képével nyitottak és tőlem majdnem 30 évvel idősebbtől is...

Alig tudtam kiszűrni a normálisakat, aztán elkezdtem velük levelezni, de közben jöttek az új levelek, plusz a régiektől hogy de bunkó vagyok mert az övére nem válaszoltam, aztán keverni kezdtem, hogy Tomi36-tól már megkérdeztem mivel foglalkozik, Tamás1970-nem megírtam, hogy melyik zenét szeretem, TomT számon kérte, hogy 24 órája nem válaszoltam... Nekem meg nem volt időm teljes munkaidőben társkeresőzni...

2013. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem társkeresőzök és még csak majdnem vagyok harmincas, de azért írok.

9el értek egyet. A 30-0es korosztályban rengeteg sörhasú, perverz idióta van, akik rűadásul már legalább egy feleséget tudhatnak magukénak – amit persze kifelejtenek a leltárból, ha rákérdez az ember… + nem mindenkinek jön be, ha az illető mellé még 1-4 poronty, lakáshitel és miegymás is jár.

27/N

2013. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vannak azért kivételek abból a korosztályból.
2013. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
de azokkal meg az lesz a baj, hogy miért nincs "semmije" gyanús... 36/F
2013. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Így van 14! :-)))
2013. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne tessék mindenkit egy kalap alá venni.
2013. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megváltoztak az ideálok, ha szép vagy, buktad, nem fogsz senkinek kelleni, ha nincs semmi beütésed se. Tapasztalat. Én szépnek mondott, kedves nő vagyok, házias, odafigyelő, nem fap*na, mégis vagy rondával csaltak vagy rám se hederitettek. Már "elkeltem" de most is érzem ezt, hiába vagyok szép, nem érek el vele semmit:(még így házasságban sem.
2013. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ott más gond lehet
2013. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!