Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az első...

Miért van az, hogy az első szerelem a legerősebb, ami nem múlik el? Eddig nem is hittem el, mert egy iskolába jártunk az "első"-vel, de most, hogy egy nyarat külön töltöttük érzem, hogy hiányzik. Már régen nem vagyok beléesve, de .

Figyelt kérdés
Mellesleg megjegyzem, hogy sohasem jártunk, egyszer csókolt meg, de akkor is... áááh Én ezt nem értem!!!!

2013. aug. 17. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
De legalább ne jelentsd már ki, hogy ez így van általánosságban, csak mert a te kis világodban épp így történt! Nem, ez nem mindig van így. És szerintem te még kis tini vagy, tehát ne beszélj nekem nem-elmúlásról, meg legerősebb szerelemről!
2013. aug. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1.így van!
2013. aug. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak adok igazat.
2013. aug. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
am csaj vagy?
2013. aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akibe egyszer szerelmes lesz az ember, az iránt vmit mindig érezni fog :) nekem 2 nagy szerelmem volt, még a mai napig is gyakran gondolok rájuk, pedig nem szépen váltunk el :)
2013. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ööööö... hány éves vagy? :)


Egyébként nekem nem az első szerelmem lett a legnagyobb szerelmem, pedig piszkosul odáig volta érte, meg vissza, mindent feladtam érte. Egyszóval nagy szerelem volt az is, mégis jött utána egy nagyobb. Persze, akit szerettünk valamikor és igazán, nagyon szerettük, mindig emlékezni fogunk rá, nyomot hagy az életünkben, de ettől még nem feltétlenül ő lesz életünk legnagyobb szerelme.


Maximum ezt momentán te így érzed.

2013. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lehet, hogy el nem múlik.. de elhalványul... pláne ha van, ami felülírja :)
2013. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. válaszoló igazad van! :)
2013. aug. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!