Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg létezik ilyen, igaz...

Tényleg létezik ilyen, igaz szerelem, vagy legyek azért óvatos?

Figyelt kérdés

Elég sok rossz történt az életemben hirtelen, de a barátnőmmel még akkor jöttem össze amikor minden jó volt, fizikailag, szellemileg, anyagilag a maxon voltam. Utána jött egy összeomlás, fizikailag, szellemileg, anyagilag, szóval mindenhogy kikészültem, bár mindenben mellettem maradt és azt ígéri, hogy kitart, hogy szeret, és hogy örökre mellettem lesz mindenben.


Én nem vagyok biztos benne, hogy minden rendbe fog jönni és sajnos realista vagyok. Annyi megcsalásról, elhidegülésről, stb hallottam, igazából már várom mikor jön a képbe más srác és kezd el a barátnőm furcsán viselkedni. Hiába ígéri, hogy velem szeretné leélni az egész életét, valahogy nem tudok bízni benne.


Lehet bízni a nőkben ilyen szempontból? Vagy tényleg van okom az aggodalomra? Igazából nem is arról van szó, hogy rettegnék, hogy elhagy, hanem arról, hogy egyszerűen csak nem akarom átélni azt, hogy a pofámba hazudtak, hogy mennyire szeretnek és amikor minden erőmmel ÉRTE próbálom rendbehozni a helyzetet (és persze magamért is) derül ki, hogy mással találkozgatott, esetleg közli, hogy már mást szeret.


Nem nézem ki belőle, csak érdekel, hogy ez mennyire gyakori. (félelmem csak a rossz anyagi helyzetemből ered, semmi másból)



2013. aug. 17. 09:12
 1/10 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, fél éve vagyunk együtt... eléggé komolynak nevezhető a kapcsolat, de mindkét család ellenzi, igazából ez nehezítette el a helyzetet.
2013. aug. 17. 09:13
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát nyilván azért ragaszkodik hozzám, mert azt gondolja, hogy én vagyok a legjobb, meg látja, hogy mindent megteszek érte.... de erre más is képes, főleg mióta összeomlottam... elcsavarják a fejét, aztán nézhetek.
2013. aug. 17. 09:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok papucs, nem erről van szó. Túl bonyolult lett a kérdés, szóval a lényeg, hogy a párkapcsolat eleje óta nagyon megindult egy rossz irányba minden, anyagi, családi háttér, veszekedések (családokon belül) stb. egyszerűen hülyék a szülők, de ezzel olyan helyzetbe sodortak minket amiből csak úgy tudunk kimászni ha albérletbe megyünk és dolgozunk, szóval vége azoknak a terveknek, hogy majd valamelyik családnál beleadunk a rezsibe és együtt nyaralunk a rokonokkal. Egyszerűen annyira belekattantak a családjaink a válságba, hogy fel se fogják, hogy lehetne másképp is élni. És ez hoz minket olyan helyzetbe mintha bűn lenne találkoznunk.... mintha titkolózni kéne.
2013. aug. 17. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik igaz szerelem csak nagyon ritka.Ne hagyd, hogy egy ilyen gondolat/érzés miatt bizonytalanodj el és menjen tönkre a kapcsolat, mert lehet, hogy igaz szerelem lenne, hogyha nem így állnál hozzá!:)
2013. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
rossz tapasztalatok alapján ne általánosíts. mindig vannak kivételek, a barátnőd lehet éppen abba a kis százalékba tartozik, aki komolyan is gondolja, amit mond, és őszinték az érzései. szerintem amíg nem történnek furcsa dolgok, ilyenre gondolnod sem kéne, csak boldognak lenni, és ha szükséges elköltözni albérletbe együtt, munkát vállalni, és megmutatni a szülőknek is, hogy igen is komolyan gondoljátok, a végén ők is belátnák, és támogatnának titeket benne. sok sikert. ;)
2013. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Állítólag létezik, de nagyobb a valószínűsége annak, h ott fog hagyni.
2013. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létezik, igen, de ha te nem bízol benne, azzal úgyis tönkreteszed majd...
2013. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Ha bízol benne, akkor pedig ő tesz tönkre téged.
2013. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással élj inkább egyedül -.-
2013. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Létezik. Tapasztalatom alapján a megőrzéséhez alap a Bizalom és a Függetlenség, Önállóság.
2013. aug. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!