Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alapjáraton szeretek mosolyogn...

Alapjáraton szeretek mosolyogni, kedves lenni, de sajnos sok fiú félreérti, azt veszi le ebből, hogy tetszik, ezért sokszor inkább nem is merek már. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mosolyogjak továbbra is és ne érdekeljen ki, mit gondol, vagy a fiúkkal legyek visszafogottabb? Azt érzem a legcikibbnek amúgy, hogy mi van, ha ő azt veszi le tetszik, miközben nem és én sem neki, az olyan ciki. 20/L
2013. aug. 17. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mosolyogj továbbra is. :) Lehet, hogy a jövendőbelid pont abba a mosolyba fog beleszeretni. Addig vigyorogj amíg van rá okod, az emberek meg hadd gondoljanak azt amit csak akarnak,, az már ne érdekeljen.
2013. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jaaj én is nagyon mosolygós vagyok/voltam, és olyan ciki volt gólyatáborban vagy 5 fiú elhívott randizni, mert rájuk mosolyogtam, pedig nem jöttek be nekem, csak kedves akartam lenni. De ettől függetlenül én mosolyogni fogok, te is tedd azt, a fiúkkal lehetsz egy kicsit visszafogottabb, de aki tetszik neked, arra nyugodtan mosolyogj, mert a nők akkor a legszebbek ha mosolyognak:)
2013. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha alapjáraton mosolyogsz mit csinálsz 2500-as fordulaton?
2013. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Haha, utolsó.

Első kettőnek köszi.:)

2013. aug. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!