Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a ne erőltesd a dolgod,...

Ez a ne erőltesd a dolgod, majd lesz valakid előbb utóbb dolog csak a lányokra vonatkozik igaz?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy nem kell erőltetni semmit, majd jön magától a szerelem. De ugye a fiú az akinek kezdeményeznie kell, ő még sem várhatja, hogy minden jöjjön magától nem ?
2013. aug. 18. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapból ugye az a természetes azaz elvárt hogy a férfi kezdeményez, ezért a nő ugye csak vár. (ritka aki nem)


Viszont a férfi hiába nem görcsöl nem erőlteti ha nem tesz semmi akkor nem is fog történni semmi.

Értem ez alatt hogyha szembe jön egy lány aki megtetszik és csak annyxi kéne h leszólítsa őt a férfi akkor lesz is valami.


De az ölébe nem hullik senkinek semmi.


Az h "ne erőltesd a dolgod, majd lesz valakid előbb utóbb" Ebből annyi a valóság hogy tényleg nem erőlteted nem görcsölsz rá.

2013. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, annál kevésbé fog sikerülni párt találni, minél görcsösebben keresed.
2013. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiuknak az alkalmat kell kivárni ami spontán jön hogy megszolitsák a lányt aki nekik tetszik bejön stb .. a lányoknak pedig várni egy olyan fiura aki mer kezdeményezni és elég határozott
2013. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagy igazság, csak általában félreértik. Nekem is ezt mondogatták tizenéves koromban, és én is csak álltam, mint a faszent, hogy ez mégis hogy történne már meg?!


Csakhogy ez a mondás nem azt jelenti, hogy menj be a házba remetének, és várj türelmesen, míg egy nap bekopogtat az ajtón egy bögyös, szőke cica, hogy ő egész életében csak téged keresett. Nem azt mondják neked, hogy ne csinálj semmit és várj, hanem azt, hogy NE ERŐLTESD!


Gimis koromban először én is görcsösen próbálkoztam becsajozni. Ha volt alkalmam megismerkedni egy csajjal, akkor folyton igyekeztem jó benyomást kelteni, lesni az alkalomra, de soha, senkinek nem kellettem. Aztán egyszer csak besokalltam, elkezdtem leszarni az egész témát, mert csak felesleges frusztrációt okozott. Erre egyszer csak elkezdtek csajok kezdeményezni nálam.


Akkor nem értettem miért van ez, pedig pofonegyszerű. Ha erőltetsz valamit, abból jó nem sül ki SOHA! Az erőlködésnek mindig izzadtságszaga van, és soha nem lesz természetes a végeredmény. Emiatt kudarcok sorozata ér majd téged, amitől csak egyre fogy az önbizalmad, emiatt még erőltetettebbek lesznek a próbálkozásaid, amitől még több kudarc ér. Épkézláb kapcsolatot így nem lehet kezdeni, ne is álmodj.


Ettől még persze ismerkedni kell, mert ha nem ismersz meg lányokat, akkor nem lesz kibe beleszeretni - ez azért így elég kézenfekvő. De ne akarj minden áron benőzni, ne csajozási szándékkal ismerkedj, egyszerűen akarj csajokat ismerni. Szard le magasról, hogy tetszel nekik, vagy sem, azt is szard le, hogy neked tetszik e, elvégre úgyis vannak barátnői :). Érdeklődj irántuk, ismerd meg őket, ezáltal sokat tanulsz is tőlük és róluk. Ekkor megtanulsz majd természetesen viselkedni a nők társaságában, megtanulsz kommunikálni velük, megtanulod, mi tetszik nekik, és egyszer csak azon veszed magad észre, hogy ők kezdenek irántad érdeklődni.

2013. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én most a nem erőltetem időszakomat élem, de nagyon nem használ. Sajnos nem értem ezt az egészet.
2013. aug. 18. 16:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Nehezen mesélem be magamnak, hogy én egy jó nővel csak barátkozni akarok. Nem tudom magam becsapni, hülye helyzetként fogom fel. Szóval inkább nem csinálok velük semmit...
2013. aug. 18. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Másképp fogalmazok: szard le magasról, mi lesz belőle. Én sem magyaráztam be magamnak, hogy csak barátkozni akarok, de nem akartam, hogy tetsszek neki, nem akartam jó benyomást kelteni, nem próbáltam jó pasinak feltűnni. Ettől persze k*rvára nem barátokat kerestem, de úgy álltam hozzá, hogy ha nem lesz belőle semmi, én bizony leszarom.
2013. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!