Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagytok ilyen felszínese...

Miért vagytok ilyen felszínesek tini csajok?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány úgy rondáz le ítél el fiút, hogy nem is ismerkedik vele, mi van, ha tök jól kijönnétek attól függetlenül, hogy a srác nem egy feltűnő szuper páwa raj gyerek? Én minden lánynak adok esélyt, peidgi sok be sem jön külsőre, miért nem tudtok ti is ilyenek láenni lányok?!


De komolyan mindegyíkőtök valami tökély külsőre megy. Pár éve még nem voltatok amúgy ilyen válogatósak, tudom, mert sok lány utcán fordult utánam vagy mosolygott rám, szemeztek is velem stb. Még le is szólítottak lányok, mert bejöttem nekik! Ugyanúgy nézek ki, mint akkor, mert fiatalabbnak néznek most is, mégis a legtöbb lány a facebookba, telefonba merül. Elfelejtetetek flörtölni is már sokan. Ritka az értékes lány manapság. :/



2013. aug. 19. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
ÉS A FIÚKKAL MI VAN? MIÉRT VAGYTOK ILYEN FELSZÍNESEK?
2013. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne általánosíts.
2013. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tesó ilyen a világ szar-.- nem fog senki sem változtatni!
2013. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A világon kevesen élnek akik nem felszínesek.
2013. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokan mennek a külsőre, meg a pénzre, de nem kell ezzel foglalkozni, találsz különbet, boldog leszel, gyerekeitek lesznek pár év múlva..és ha vissza gondolsz erre, akkor csak nevetsz egy jót rajtuk.
2013. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jól el tudok vele beszélgetni, akkor engem nem érdekel, hogy hogy néz ki az illető.
2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok... :) Olyan vagy mint a többi, általánosítassz!
2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" Én minden lánynak adok esélyt, peidgi sok be sem jön külsőre, miért nem tudtok ti is ilyenek láenni lányok?!"


Konklúziód: Ritka az értékes lány manapság. :/


Ehhez csak gratulálni tudok ;) Remélem elgondolkodsz milyen hülyeségeket írtál.

2013. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem ítélek meg senkit sem külsőről... persze ha szakadt mmocskos ápolatlan a haja büdös akkor nem igazán jön be... de mindenkinek adok eséjt!!
2013. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem ítélek meg senkit sem külsőről... persze ha szakadt mmocskos ápolatlan a haja büdös akkor nem igazán jön be... de mindenkinek adok eséjt!! 14/L
2013. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!