Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » NAGYON GÁZOS HELYZET?

NAGYON GÁZOS HELYZET?

Figyelt kérdés
Beleszeretem egy prostituáltba ritkán vagyok ithol M.o-on ugy hogy elszokok menni ilyen helyre és többször voltam ennél a lánynál de én se vagyok közömbös számára mondta.De nemtom mit kéne tegyek?egyik pillanatba keres és kedves utánna meg volt h lerázoan viselkedett tudom h vagyis az eszem azt mondja h haggyam az érzéseim meg pont ellentétesen viselkednek.járt már valaki igy?

2013. aug. 20. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mondta hogy nem közömbös neked hogy meny hozzá máskor is.. XD
2013. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet de nem hiszem nemtudom
2013. aug. 20. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel, mond el neki mit érzel, és akkor megtudod az igazat!
2013. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A hangulatingadozás, hogy hol így hol úgy áll hozzád, drogra is vallhat. Egy barátnőm szülei is úgy váltak el, hogy az anyja ku*válkodott, amit a férje ég el is fogadott volna, de a nő akart úgymond több szabadságot, több pénzt, zajlóbb életet.
2013. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elmondtam neki mit érzek idöt kért de azt mondta abba akarja hagyni de a pénz amit normál modon keresne kevés lenne lehet meg hát igen a kötetlenség ami csábito meg nagyon rossz amikor csak ugy simán leráz valami kis hülye indokkal
2013. aug. 20. 09:51
 6/6 Ian Catman ***** válasza:

Minden prosti azt mondja, hogy "abba akarja hagyni, csak annyi pénzt akar összeszedni, hogy..." stb.

Nekem volt hasonló élményem. Akkor vettem komolyan, mikor már megmondta, hogy mikor végez (egy elegáns bárban), akkor menjek érte, mert akkor egész éjjelre eljöhet (figyelik), és mikor eljutottunk oda, hogy nem fogadott el pénzt. Ritka, de van ilyen. (Egyébként tanári diplomája volt, láttam.) De nekem kellett hozzá alkalmazkodnom, mert rettegett attól, hogy lebukik a futtatója előtt, ingyen nem tehet semmit. Van ilyen, de ritka.

2013. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!