Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti szeretitek húzni a...

Lányok ti szeretitek húzni a fiúk agyát?

Figyelt kérdés

úgy értem piszkálni


Van egy 19 éves lány akivel ismerkedek én is 19 vagyok és szerintem valami kihívást tűzött maga elé hogy addig piszkál míg ideges nem leszek vagy nem tudom :S igazából nem nagyon tud felidegesíteni mert csak ilyen kis szurkálódásokat visz be, de nem értem a lényegét igazából.


Amúgy a legjobb barátnője azt mondta nagyon bejövök neki.



2013. aug. 20. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Küldd el a búsba.
2013. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
El ne küldd! :) Az jó jel, ha piszkálódik. Gondolom egy vadidegennel meg aki iránt nem érez semmit, azt nem fogja piszkálni. Minél előbb legyetek egy pár. Sok sikert
2013. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor azért piszkál, mert tetszel neki. Minden lány másképp mutatja ki a szeretetét, lehet, hogy ő épp így, hogy piszkál, meg húzza az agyad.
2013. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

De küldd el.

Te is ő is ember.Ha akar valamit csinálja normálisan!

2013. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne küldd el a búsba! Nem foglalkozol vele eleget és ezért próbálja mindig felhívni magára a figyelmet. Nekem is volt szerencsém(?) ilyen lánnyal. Mindig azt élvezte, ha idegesíthet, mert tetszett neki, ha mérges vagyok. Nekem mondjuk nem tetszett a lány, de ha tetszett volna, akkor lehet nem hagytam volna csak ott a viselkedéséért...
2013. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon tetszik :$


meg az is hogy incselkedik velem :$

2013. aug. 20. 11:13
 7/17 A kérdező kommentje:
Egész nap beszélünk, folyamatosan csak rá figyelek.. szerintem eleget foglalkozok vele:$
2013. aug. 20. 11:14
 8/17 anonim ***** válasza:

"szerintem eleget foglalkozok vele"


Szerintem meg nagyon nem, ha így viselkedik.

2013. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

De nyugodtan elküldheti!

Mi az,hogy piszkálja és idegesíti?Elég gyerekes és undorító dolog.Akár tetszik neki akár nem!

2013. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 csacsi2 ***** válasza:
fogd meg magadnak, ha bejön neked. Innen nagyon könnyű dolgod lesz! Ne törődj mit csacsog, tapizd le ,smárold le stb. meg fog változni a szövege...
2013. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!