Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A haverjainak akar mutogatni...

A haverjainak akar mutogatni hogy milyen csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Találkoztam 4-5 alkalommal egy sráccal, beszélgettünk is, tehát egy picit ismerjük egymást. Én egy visszafogott, csendes lány vagyok, soha sem voltam népszerű a pasiknál. Ő is a barátnőmnél próbálkozott előbb, vele beszélgetett kb mindig, nem velem. Viszont facen bejelölt ez a srác ismerősnek. Írtam neki, váltottunk pár levelet, nagyon sok szépet írt aminek az a lényege hogy tetszem neki, de közben meg sztem ez hazugság. Na és nincs fent rólam kép, mert nem akarom magam mutogatni, erre azt mondja "Olyan régen láttalak már, nem küldesz képet magadról?" Szerintem a haverjainak akar mutogatni hogy milyen csúnya vagyok és csak hülyít, gúnyolódik....


Mit gondoltok erről? Ilyen előfordulhat?


2013. aug. 22. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért egyből a legrosszabbra gondolni?
2013. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Szedd már össze az önbizalmadat! Így sosem lesz pasid. -.-"
2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Didiiayer ***** válasza:
Lehetne egy kis önbizalmad és elhihetnéd, hogy bejössz a srácnak :)
2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges, hogy tényleg megkedvelt téged? Amúgy pedig a képküldést háríthatod azzal, ha inkább azt mondod találkozzatok. Ha csak hülyíteni akar akkor nem valószínű, hogy direkt végigcsinálná a procedúrát csak emiatt. Ha igen akkor megérdemel egy kiherélést.
2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
lehet csak a seregélyeket akarja riogatni vele.
2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos önértékelési problémákkal inkább ne ismerkedj... még ha bejössz is szerencsétlen pasinak, nem lesz hosszú életű a dolog, mert mindig a rosszat fogod látni...
2013. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem el hogy tetszem neki mert előbb a barátnőmnél nyomult. Teljesen meg voltunk mindannyian győződve róla hogy ő tetszik neki. Vele flörtölt, neki mondta hogy "beszélgessünk valamikor" stb. de mikor a barátnőm lepattintotta, rá legközelebb, 1-2 héttel, már velem kezdett el beszélgetni, engem jelölt ismerősnek, rám mosolygott stb.


De ő jó pasi, olyan aki túl jó hozzám képest.

2013. aug. 22. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Há küggyé má neki 1 képet, a barátnődet meg szard le -.-
2013. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!