Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha csak a 14-15 év...

Gáz, ha csak a 14-15 év körüli tini csajoknak vagyok az esete?

Figyelt kérdés
Sajnos a korombeli csajok átnéznek rajtam, amit meg is értek, sajnos nem tudok mit tenni ez ellen, nagyon alacson yvagyok és hát tömegre sem valami nagy darab, arcom is tini fiús, szóval érthető, ha sok tini csaj szemez velem, de az ilyen pici, cuki csajok, nem az érettebb, idősebbnek kinéző bulizós tinik, ők meg szintén elutasítanak. Szóval a gyerekes, huncut, kislányos csajoknak szoktam bejönni. Hülyén érzem magam, de nincs más választásom, én próbálkozom folyamatosan korombelieknél is, de nekik csak barát lehetek, a kiscsajok meg maguktól nyomulnak rám és már hiányzik a szeretet, a csók meg egy kiboszott ölelés is, így legutóbb is smároltam egy 14 éves csajjal, aki mellett lényegében én néztem ki öcsinek, mert magasabb volt tőlem kicsit és súlyban is lehagyott. Hiába vagyok már felnőtt fiatal fiú ez van pechemre.
2013. aug. 22. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szegényke, hány éves vagy?
2013. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24
2013. aug. 22. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Ohh.


Innentől abba hagyom a sírást xD


Sajnálom am. haver. Ne add azért fel :)

2013. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz!:)
2013. aug. 22. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:
fűzd az összes kiscsajt, amíg teheted, legalább nem öregkorodban jön ki ez a vágyad. Ha bajszot/szakállt növesztesz, az nem segít? esetleg más öltözködés?
2013. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 viktor123456 ***** válasza:
Ha 14 akkor legális. Most dicsekedni akarsz, vagy panaszkodsz mert hülye vagy. :-) dxgd őket amig jönnek. :-)
2013. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem dícsőség, irigylem azokat akiknek van esélyük egy 18 éves csajnál vagy idősebbnél, nekem már a 16-17 éveseknél sincs esélyem, nekik is kevés vagyok a külső adottságaim miatt, sajnos ez van. Család is jó lenne, de egy 14-15 éves lánnyal nem elhet ilyet sem tervezni. Ha megnéztek egy mai 16-17 éves lányt, látható, hogy már simán kinéznek sokan közülük akár 20-25-nek is sminkkel, vagy puszátn azért mert magasak. nekem az ilyen lányoknál sincs semmi esélyem, eddigi tapasztalatiam szerint. Az a főbaj, hogy a legtöbb csaj mellett én nézek ki fiatalabbnak és esetlenebbnek, öcsikének.
2013. aug. 23. 00:00
 8/10 anonim ***** válasza:
mázlista
2013. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem mázlista, mert gondoljunk csak bele. Egy 14 éves lány jó esetben 8-os. Ott ugye még nincsenek igazi barátok, jó lehet egy-két barátság is később fent marad, de ha elballagnak általában egy idő megszakadozik a kapcsolat. Ott ugye még számukra számításba vehető fiú sincsen, hisz azok még éretlenek. Elkezdődik középiskolában szeptemberben a suliban, ott megismerkednek új emberekkel, barátokkal, fiúkkal-lányokkal egyaránt és azokat akiket azelőtt ismertek meg el is felejtik és ráadásul teljesen megváltoznak személyiségileg is, 10-ben meg már testileg is, érett nőve érnek. Némelyik már házasodik is. Tapasztalatból mondom ezt. :/
2013. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vissza fogod te még ezt sírni:D
2013. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!