Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar olyan sok tini meg...

Miért akar olyan sok tini meg huszonéves csaj vén 40-50-est magának?

Figyelt kérdés
Persze ilyenkor senki sem fújjog, de ha én egy 14-15 éves lánnyal vagyok, akkor meg én vagyok az antikrisztus. -.-
2013. aug. 23. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Érdekesek a buta emberek! A kérdező csak irigykedik, hogy a jó csajoknak nem kell, de az idősebb jó pasiknak meg terem babér. Azokat mérgében levénezi, a 30-as fullos pasikat 40-50 évesnek állítja be. A többi majom meg követi, hogy fúj 50 éves fel sem áll neki... Közben meg azt nem veszi észre hogy egy életképtelen szerencsétlen, aki másokat hibáztat amiatt hogy ő nem képes felszedni egy nő! Az ilyen pusztuljon el!

Jött egy értelmes válasz egy kedves 18 éves lánytól és egyből lek...rvázza csak mert megmondja a tutit. Normális vagy te gyökér?! Nem véletlenül nem kellesz a kutyának sem!

2013. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Keresnek egy balféket aki eltartja őket, plain and simple.
2013. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bár 40-50 között vagyok, de még nem vén:)

A teljesítmény meg nem a neten dől el, és nem is szókaratéval:)

A többi szubjektív, lehet eszmét cserélni róla, és ennyi....

Tinik: no comment. A huszonéves csajok szerintem már NŐK. Talán ez a magyarázat egyik része.

2013. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen csajok is, de nem sokan....
2013. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!