Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják a pasik azt...

Miért mondják a pasik azt hogy remélik beszélünk/találkozunk még?

Figyelt kérdés

Volt egy srác: első randi után ezt mondta "remélem találkozunk még, jól éreztem magam" na mondom nyeregben vagyok, erre nem hív fel :D 1 héttel később én kerestem őt, kiderült hogy annyira nem érdekeltem de azért megd*gott volna. Most megint van egy srác, ugyanezzel a szöveggel jött "remélem lesz majd még arra alakalom hogy beszélgessünk, jól éreztem magam veled" de ő sem jelentkezik azóta.


De akkor minek mondják???


2013. aug. 23. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert attól jobban éreznéd magad, ha azt mondanák, hogy "nem érdekelsz, a közelembe se gyere soha többé, ne keressél, ne hívogassál Ibolyán keresztül, a nővéremen keresztül". Na ugye, hogy nem.
2013. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert ezt követeli meg az illem :)
2013. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaaaj de illedelmesek :D

Aztán meg olyan tuskók tudnak lenni, hazudnak, kihasználnak, hülyítenek stb.


De akkor mondja azt hogy "vigyázz magadra, szia" semmi hitegetés stb.

2013. aug. 23. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor meg azért lenne bunkó, mert ennyivel otthagyott. Ha nem keres, ne válaszolj.
2013. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért az jobb ha ti lányok meg annyit mondtok, hogy "majd beszélünk" azt b..szik rá :)
2013. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!