Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy ismeretlen...

Beleszerettem egy ismeretlen srácba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy idióta vagyok,tudom.

Még általánosba jártam,8.-os voltam.Amikor egy őszi nap észrevettem egy helyesnek tűnő srácot a másik oldalon.Épp cigizett,de nagyon jól állt neki.Eddig még sose láttam erre.Sőt,erre csak én szoktam suliba menni meg pár anyuka a gyerekével.Kiderült hogy mellénk jár középsuliba.Másnap a haverjaival jött vissza a sulitól a sarokig cigizni. Nem tudom miért pont a mi sarkunkra,de nem bántam.Egyszer csak észrevettem magamon,hogy próbálok előbb elkészülni hogy összefuthassak vele,próbálok csinos lenni.Basszus,tetszik a srác.De nem akartam hogy tetszen,mert tavaly is tetszett,sőt belezúgtam egy 8.os srácba és nagyon magam alatt voltam,amiért nem foglalkozott velem,amikor rámosolyogtam csak elnézett,és féltem tőle aláírást kérni vidámballagáson.(:DD) Mindegy.Ugye,felvételiztem,és szerettem volna bekerülni a környék egyik legjobb sulijába.de nem jött össze.A 2. suli az volt ahova oda jár. Naaaa? Hova vettek föl? oda ahová ő is jár. Nyáron elég gyakran jártam városban,az oda vezető úton pedig van egy park,játszótér,gördeszkapályaféleség. Én oda mindig pillantgatok,mert elég helyes fiúk szoktak ott lenni:D ekkor észrevettem őt,ahogy bmxezik,atyaúristen*-* Ezekre a fiúkra még inkább bukok,mondanom sem kell utána elkég sűrűn jártam a városba,parkba. És észrevettem hogy beleszerettem.De ő észre se vesz.Tipikus.Sikerült kideríteni a nevét,bejelöltem facebookon de nem jelöl vissza.barátnőm szerint azért mert el van takarva az arcom,és nem látszik milyen szép vagyok.Na ez jó vicc volt,de mit mondhatna egy legjobb barátnő<3 Félek a sulitól,ő minden reggel ott áll a suli előtt,és tipikusan az utolsó pillanatban esik be,ahogy én is:)


Tudom,örüljek hogy ez a legnagyobb problémám,(bár van ennél sokkal komolyabb) De mégis ti mit csinálnátok a helyemben,hogy felhívjátok magatokra a figyelmet vagy szóba elegyedni vele? Egyébként,2 legjobb barátnőm azt mondják hogy csúnya és ha meglátom akkor kiábrándulok belőle.Úgy legyen:D De minden amit csinál olyan ami nekem bejön egy pasiban.Bmxezik vagy roller,ami éppen van,cigizik,úgy öltözködik ami nekem nagyon bejön,magas,barna hajú,egyszerűen per-fect.Najó,nem mert nem tudom milyen valójában.


2013. aug. 24. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Laci?
2013. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogadni merek az "abc" valamelyik betűjével kezdődik a keresztneved!
2013. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
# 2 én tényleg ismertem egy hasonló személyt, te szemétláda
2013. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem ezt a kérdést mos törlöm :D
2013. aug. 24. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:
tedd fel még egyszer oda már most írok!
2013. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy igazi rossz fiu lehetxd am cigi?biztos ilatos apofàja;)
2013. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5000/ha-ba főszántom én neked. Nem kő itt törűni semmit. 820-as MTZ mindenhun emegy, uhho nem kő megijedni semmitű. Csak egy címet legyen kedves adni, oszt mán indulok is.
2013. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nem szereted a One Directiont?? PER-FECT:DDD
2013. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
cigis,bmx-es..hmm...jaaa megvan,ezek az ütni való kis szaros taknyok,akiknek akkora a pofája..szerintem hanyagold,és ezt nem azért mondom mert felnőtt vagyok,nem én is középiskolába járok,nem vagyok konzervatív vagy ilyesmi,szeretem a divatos öltözködést,de amit ezek művelnek az már sok.
2013. aug. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!