Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők, ti élnétek,...

Lányok, Nők, ti élnétek, illetve lefeküdnétek-e egy olyan emberrel aki nagyon gazdag, de fizikailag taszító?

Figyelt kérdés

Tehát az ember dúsgazdag, luxus körülményekben él, mondjuk benne van Európa 100 leggazdagabb-ak listájában.

Egy pár adat az elképzeléshez: :)


Külsőleg: 170cm/200+kg.

Belsőleg: Nyugodt, és félénk.

Meg mondjuk jószívű.



2013. aug. 24. 17:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
azért van ennyi magányos ember, és elbaxott kapcsolat, mert mindjárt a másikra mutogat mindenki: ő meg ő meg ő a hibás, hogy nekem nincs senkim. á nem, nem bennem van a hiba....
2013. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

18: "ha megnézed, az összes pénzes fószernek van barátnője, akár 4-5 is egyszerre."


Nekik nem barátnőjük, párjuk, szerelmük van, hanem külön bejáratú k..rvájuk, azt bármikor lehet venni, az nem nagy cucc. Igazi barátnőhöz viszont nem pénz kell.

2013. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
20: Gondolod, hogy nekem, mint önálló nőnek az az életcélom, hogy gyereket szüljek meg férjhez menjek és ne dolgozzak? Vicces vagy. :) Érdekes, hogy eddig mindig találtam magamnak rendes pasit, valahogy nem volt gond az elvárásaimmal. :) Pedig nem is kerestem őket. Életemben nem vettem fel semmire sem hitelt és nem is fogok, mindig mindent egyből kifizettem, nem tudom milyen az, amikor valaki adós valakinek és nem is fogom megtudni. Egyébként meg nem a nő a hülye, ha a pasi, ha felveszi miatta a hitelt, vagy pénzt költ rá. Szóval... :) Mivel a saját köreimen és kategóriámon belül mozgok, igy találok magamhoz való párt is. ;)
2013. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
egy jó párkapcsolatban nem a pénz a lényeg.viszont az annál inkább,hogy ggyerekeket nevelhessünk és sok időt tudjunk eltölteni,kirándulni hasomlók.. ez 200+ kg-val nem menne... hiába gazdag
2013. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.


Hát nem tudom... :D


A lányok 20-30%-a képes tolerálni a kényelem érdekében. Ebben biztos vagyok.

2013. aug. 26. 08:20
 26/30 A kérdező kommentje:

Akárki bármit mond.

Rossz családi körülmények, tartozások, mindenféle csudaálom, szar melóhely felmondás... :)


Ilyenkor már nem könnyű nem bevállalni.

2013. aug. 26. 08:23
 27/30 anonim válasza:

Ha tudnátok milyen gazdag volt ez az ember!

[link]

2013. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"A lányok 20-30%-a képes tolerálni a kényelem érdekében. Ebben biztos vagyok."


Ugyan, szerinted a férfiak nem? Azért Madonnának is volt fiatalabb szeretője.

Őszintén: ha lenne egy olyan gazdag nő, hogy semmi anyagi gondjaid nem lennének, te választhatnád ki a luxusautód, nem kéne dolgoznod, akkor nem dugnád meg?

2013. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Bírom az ilyen roppant kemény nyivákoló kiscicákat :))

Kedves Férfiak!

A nagy többségetekben nulla kitartás van, inkább felszedtek egy olcsó k*rvát, ahelyett, hogy küzdenétek egy tisztességes nõért.Aztán persze sír a szátok, ha a bájos kis hölgy rászed titeket.

Ja és tudom, mit beszélek.Én képes voltam várni, nem adtam oda magam az elsõ utcai strickónak, csak hogy ne maradjak le.20 évesen vesztettem el, és nem bántam meg, pedig nem vagyok az a mindig türelmes hí de erõs típus.Inkább harcolnotok kéne meg persze nyitott szemmel járni, nem pedig feladni, fõleg nem általánosítani.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:Nem.Ha nincs meg a testi vonzalom, nem lennék rá képes, max akkor, ha a gyermekeim jóléte múlna rajta.

2015. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

ennyi penzzel ugy hogy nincs rossz termeszete , nem agressziv, nem szemet , siman, gond nelkul. legfeljebb a szex elott bevennek valamit ami kicsit lazabba tenne.

ettol kevesebb penzert is sok mindenre kepes az ember, es egy feloras maszatolast ki lehet birni. csak ne legyen apolatlan es budos, de errol itt nem volt szo.

2015. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!